میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱:۱۲ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 299 بازدید

تاکید فرماندار بر توزیع سریع «نفت سفید» در روستاهای دوردست لارستان

مدیر کل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه فارس با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومي معاونت اسانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ مهندس امیر بنی کریمی  مدیر کل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی منطقه فارس با جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار و گفتگو نمود.

در این دیدار فرماندار ویژه لارستان در سخنانی با بیان اینکه لارستان وسیع‌ترین شهرستان استان فارس که دارای ۶ بخش و ۸ شهر می باشد و با توجه به گستردگی شهرستان، خواستار، تامین بیشتر سوخت در جایگاهها،کنترل و مبارزه جدی تر با قاچاق سوخت، قاعده مند کردن نحوه سوخت، نظارت کامل بر جایگاه های عرضه سوخت و تامین دیگر امکانات و تجهیزات برای شرکت نفت این شهرستان شد تا خدمات رسانی به مردم روان تر صورت پذیرد.

علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی فرمانداری ویژه لارستان هم در سخنانی از مدیر کل شرکت نفت استان فارس خواست که به مناطقی که همچنان از گازکشی محروم هستند،  بخصوص روستاهای محروم و دوردست به موقع نفت سفید بویژه در فصل زمستان توزیع گردد.

مدیر عامل شرکت پخش فراورده های نفتی منطقه فارس نیز در خصوص مبارزه جدی تر با قاچاق سوخت در لارستان افزود: پیگیری لازم در این خصوص انجام خواهم داد و قطعآ مبارزه جدی تر با قاچاق سوخت با همکاری فرماندهی انتظامی لارستان انجام خواهد گرفت.

وی از همه مردم بخصوص واحدهای تولیدی و صنعتی خواست که از گاز طبیعی استفاده کنند و در مصرف انرژی صرفه جویی نمایند.

بنی کریمی همچنین در خصوص موارد مطرح شده توسط فرماندار نیز گفت: در خصوص موارد گفته شده پیگیری های لازم صورت خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که در این نشست همچنین سعیدی  سرپرست شرکت نفت لارستان نیز حضور داشت.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان