میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۸:۵۱ ق.ظ سرویس:اجتماعی بدون دیدگاه 426 بازدید

تاکید مدیرکل توسعه راه های جنوب کشور بر دوبانده شدن سریع جاده های لار به جهرم و لار به بندرعباس

تاکید مدیرکل توسعه راه های جنوب کشور بر دوبانده شدن سریع جاده های لار به جهرم و لار به بندرعباس

علی اکبر محمدی مدیرکل ساخت و توسعه راههای منطقه جنوب کشور ضمن بازدید از محور  لار-جهرم و لار- بندر عباس از نزدیک در جریان عملیان اجرایی این دوپروژه قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان، محور لار -جهرم به طول ۱۵۵ کیلومتر که ۱۰۵ کیلومتر در حوزه این اداره کل قرار دارد و به دلیل اینکه این محور کوتاه ترین و بهترین مسیر برای دستری به بنادر جنوبی و جزایر کیش و قشم است  تردد بسیار بالایی از خودرو ها را به همراه دارد به طوری که بیش از ۴۳ درصد از تردد در این محور را خودرو های سنگین به خود اختصاص داده اند و این آمار باعث شده این محور در لیست پر تردد ترین و مهمترین محورهای جنوبی کشور قرار گیرد.

در این محور بیش از ۲۶ کیلومتر دو بانده شده و حدود ۳۰ کیلومتر نیز در حال دو بانده شدن است و یک تونل ۷۷۰ متری وحدت به همراه تقاطع غیر همسطح ولایت بنارویه در حال احداث است و۴۹ کیلومتر باقیمانده از این محور نیز باید بر اساس اولیت دوبانده شود.

محور لار- بندر عباس نیز به طول ۲۳۵ کیلومتر که ۸۵ کیلومتر در حوزه این اداره کل قرار دارد و از مهمترین محور های حوزه استحفاظی این اداره کل به حساب می آید که حدود ۲۰ کیلومتر از این مسیر در حال دوبانده شدن است.

مدیرکل ساخت و توسعه راههای منطقه جنوب کشور ضمن مثبت ارزیابی کردن این بازدید از دو محور مهم جنوب کشور عنوان داشت: با توجه به اهمیت این دو محور و تردد بسیار بالای آن باید هر چه سریعتر اقداماتی در خصوص دو بانده شدن آنها صورت گیرد.

مدیرکل ساخت و توسعه راههای منطقه جنوب همچنین ضمن بازدید از گردنه نارنجی باند دوم لار- جهرم حدفاصل دهکویه تا بریز از اتمام ده کیلومتر از باند دوم این محور تا پایان سال خبر داد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان