میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در4 مارس 2021 ساعت 3:24 ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 5 دیدگاه 413 بازدید

تا اردیبهشت ۱۴۰۰ تکلیف پرونده ۱۳ ساله منطقه ویژه اقتصادی لارستان مشخص می‌شود/ زیرساخت‌ها در لارستان کاملا مهیاست/ نظر کارشناسی ما بسیار مثبت است اما باید دوسوم اعضای مجمع نیز آن را تایید کنند

مشاور عالی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام پس از بازدید از منطقه ویژه اقتصادی لارستان:

تا اردیبهشت ۱۴۰۰ تکلیف پرونده ۱۳ ساله منطقه ویژه اقتصادی لارستان مشخص می‌شود/ زیرساخت‌ها در لارستان کاملا مهیاست/ نظر کارشناسی ما بسیار مثبت است اما باید دوسوم اعضای مجمع نیز آن را تایید کنند

به گزارش «زینب دلام» از آفتاب لارستان، صبح امروز هیئتی متشکل از کارشناسان مجمع تشخیص مصلحت نظام و مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری فارس برای پیگیری احداث منطقه ویژه اقتصادی لارستان وارد لار شدند.

«دکتر حسین دادخواه دستجردی»، مشاور عالی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، در نشستی که امروز در سالن شهید امامی فرمانداری ویژه لارستان برگزار شد اظهار کرد:

قول می‌دهیم که تا قبل از اردیبهشت ۱۴۰۰، پرونده ۱۳ ساله منطقه ویژه اقتصادی تعیین تکلیف شود تا بالاخره بدانیم منطقه ویژه آزاد داریم یا خیر.

نظر کارشناسی ما و همکاران‌مان در مورد منطقه ویژه اقتصادی لار بسیار مثبت است، شما نسبت به منطقه ویژه اقتصادی فسا که در همین سفر مورد بررسی قرار گرفت، خیلی جلوتر هستید و زیرساخت‌ها کاملا آماده است.

از همه این‌ها مهم‌تر، وجود منابع انسانی غنی و عالی در شهرستان است و این نشان می‌دهد که در آینده‌ای نزدیک، روزهای درخشانی را برای توسعه منطقه خواهیم داشت.

به آقای فرماندار گفته‌ام که بهترین کار را شما کرده‌اید که بخش خصوصی را متولی قرار داده‌اید، چون بخش دولتی و بخش‌های نیمه‌دولتی هرگاه متولی این مسائل می‌شوند، با توجه به اینکه با تغییر دولت‌ها مسئولیت‌ها هم جابه‌جا می‌شود، ممکن است به تعهدات‌شان نسبت به مردم به‌خوبی عمل نکنند، این یک نقطه قوت است، اما همین نقطه قوت نیز باید برای ما راستی‌آزمایی و با یک اعتبارسنجی دقیق صورت گیرد که شرکتی می‌خواهد این بار عظیم را به دوش کشد و بستر را فراهم کند ظرفیت مالی و اعتباری را هم برای این کار داشته باشد؛ این را به عنوان یک کارشناس می‌گویم که دیگر هیچ نقطه ابهامی وجود ندارد.

تصمیم نهایی را همکاران‌مان در صحن مجمع تشخیص مصلحت نظام می‌گیرند؛ از آنجایی که شورای نگهبان این موضوع را خلاف سیاست‌های کلی تشخیص داده بود با آرای نصف به‌علاوه یک هم موضوع حل نمی‌شود، بلکه باید دو سوم آرای مجمع را کسب کند؛ بنابراین، ما باید نظرات کارشناسی را به اطلاع اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام به‌ویژه کسانی که نگاه مخالف داشتند برسانیم تا بتوانیم آن‌ها را از نظر فکری و اندیشه‌ای اقناع کنیم که به این موضوع رای مثبت دهند.

در ادامه تعدادی از عکس‌های «ریحانه دوست‌کامی» از این مراسم را ببینید:


5 نظر

 1. حمیدرضا گفت:

  0

  2

  خدا یار آقای جعفرپور باشد که این حرکت بزرگ را شروع کرد و کار را به بخش خصوصی سپرد.واقفا قدردان ایشان‌ نبودیم.

  • لار گفت:

   0

   0

   هنوز هیچکدوم به نتیجه نرسیده
   پس از به نتیجه رسیدن سهم خواهی کنید
   بزارید به نتیجه برسه سهم شما هم می دیم

  • جلال گفت:

   1

   0

   ایشان بنده خدا ، هشت سال بدنبال منطقه ویژه اقتصادی بودند یکی از مهمترین شعارهای انتخاباتی ایشان در دور اول و دوم منطقه ویژه اقتصادی بود ، در این هشت سال نماینده جهرم منطقه ویژه اقتصادی گرفت . ولی نمیدانم هر چه دکتر جعفر پور دنبال منطقه ویژه میگشت و هر چه هم در این هشت سال منطقه ویژه اقتصادی دنبال ایشان میگشت

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  بندر خشک هم بایستی تصویب گردد

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  منطقه ویژه اقتصادی و بندرخشک

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان