میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در31 آگوست 2019 ساعت 10:00 ق.ظ سرویس:عناوین اصلی 50 دیدگاه 1,724 بازدید

تا انتخابات مجلس یازدهم(۲)/ «اکبر نجیب زاده» به نامزدهای احتمالی انتخابات پیوست

تا انتخابات مجلس یازدهم(۲)/ «اکبر نجیب زاده» به نامزدهای احتمالی انتخابات پیوست

اسفندماه امسال، انتخابات بعدی مجلس شورای اسلامی که یازدهمین مجلس پس از انقلاب خواهد بود برگزار می شود. در حوزه انتخابیه لارستان، خنج و گراش اما هنوز تحرک جدی از سوی نامزدهای بالقوه و احتمالی این انتخابات دیده نمی شود.

سایت آفتاب لارستان تا روز برگزاری انتخابات سعی می کند با بسته خبری تحلیلی «تا انتخابات مجلس یازدهم» تازه ترین اخبار رسمی و غیررسمی و برخی تحلیل های مرتبط با انتخابات را منتشر نماید.

***

۱) هرچند اعلام آمادگی تلویحی «علاءالدین بروجردی» برای نام نویسی از لارستان (اینجا) چند روزی مورد بحث در گروه های فضای مجازی منطقه بود اما این موضع توسط وی حداقل تاکنون تکرار و دنبال نشد. همین نکته باعث شد تا بعضی از فعالان منطقه، مقصود وی برای عدم نام نویسی از بروجرد را نه به نام نویسی از لارستان که از تهران نسبت دهند. همچنین طبق برخی اخبار غیررسمی گویا هواداران یکی دو نامزد بالقوه انتخاباتی در لارستان از بروجردی خواسته اند تا همچون دوره های پیشین در این دوره نیز قید لارستان را به عنوان حوزه انتخابیه بزند. تمام این گمانه زنی ها باعث شد تا حتی خبر مراجعه بروجردی به «استخاره» برای تصمیم نهایی اش دست به دست شود.

۲) خبر مهم این هفته اما اضافه شدن چند نامزد بالقوه دیگر به جمع دیگران است. شاید مهمترین فرد در این بین فرماندار بومی و سابق لارستان باشد: «علی اکبر نجیب زاده»؛ اولین فرماندار لارستان در دولت تدبیر و امید که طی سه سال تصدی اش در فرمانداری ویژه خصوصا با صراحت لهجه و بیان خود توانست توجهات زیادی را به خود جلب کند.

خبر ترغیب وی به نام نویسی در انتخابات پیش روی مجلس را تعدادی از نزدیکان وی مطرح کرده که عمده دلیل این تصمیم را نیز درخواست های مردم از مناطق مختلف لارستان اعم از لاری و غیر لاری و سنی و شیعه دانسته اند.

خودش اما در تماس خبرنگار آفتاب لارستان به این عبارت کلی اکتفا می کند که «درحال بررسی شرایط هستم و تصمیم خود را به پس از اطمینان از اثرگذاری خود برای حل مشکلات عدیده مردم خصوصا مناطق محروم منطقه همچنین بررسی دیگر نامزدهای انتخابات واگذار می کنم» با این وصف حداقل می توان گفت وی نام نویسی احتمالی خود در انتخابات پیش رو را نه تنها تکذیب نکرده که به تلویح تایید کرده است.

اگر بخواهید از «نجیب زاده» بیشتر بدانید باید گفت وی ازجمله محدود مدیران لارستانی است که عمده فعالیت های خود را در مناصب مختلف زیرمجموعه وزارت کشور گذرانده است. از بخشداری خنج تا معاونت فرمانداری بندرلنگه و پس از آن به عنوان فرماندار قیرو کارزین، اقلید، لارستان و مرودشت. نجیب زاده همچنین مدتی به عنوان رئیس حراست استانداری فارس فعالیت کرد و کارشناسی در حوزه های مختلف استانداری از جمله برنامه ریزی و امور اجتماعی از سوابق وی محسوب می شود. وی متولد شهر لار و برادر شهید «رحمت الله نجیب زاده» است.

۳) با این وصف هرچند سه ماه مانده به نام نویسی نامزدها و شش ماه مانده به برگزاری انتخابات هنوز تنور انتخاباتی لارستان گرم نشده است اما طبق گمانه زنی هایی که در فضای مجازی صورت می گیرد اسامی متعددی برای ورود به عرصه انتخابات ذکر می شود که در شهر لار می توان به افراد شناخته شده ای مثل جمشید جعفرپور، منصور محتاجی، کاظم رحیمی نژاد، رامین اقتداری، حسین صبورایی، اسعد زاهدی، زینل قنبری، محمد فیاض پور، عنایت انصاری فرد و حالا علی اکبر نجیب زاده اشاره کرد.

بی شک نامزدهای احتمالی دیگری از لار و بخش ها و مناطق دیگر لارستان و شهرستان های گراش و خنج نیز به این لیست افزوده خواهند شد که در بخش های دیگر این بسته خبری تحلیلی به آنها خواهیم پرداخت.

مطلب مرتبط:

مصاحبه تفصیلی با «علی اکبر نجیب زاده»/ منتقد وضع موجودم

تا انتخابات مجلس یازدهم(۱)/ صف خالی استعفا در لارستان/ تحرکات انتخاباتی فعلا در سایه

یخ فضای انتخاباتی لارستان را «بروجردی» شکست/ از «بروجرد» نام نویسی نمی کنم!


50 نظر

 1. عشایر لارستان گفت:

  3

  1

  اینکه آقای نجیب زادهـمی گویند درحال بررسی شرایط هستم و تصمیم خود را به پس از اطمینان از اثرگذاری خود برای حل مشکلات عدیده مردم خصوصا مناطق محروم منطقه همچنین بررسی دیگر نامزدهای انتخابات واگذار می کنم» یک شوی تبلیغاتی است.
  چون زمانی که ایشان فرماندار لارستان بودند می خواستند جامعه ۵درصدی عشایر لارستان را نابود کنند. ایشان کاندید هم بشوند جامعه عشایر لارستان یک رای هم به وی نخواهد داد.

  • ناشناس گفت:

   2

   1

   لطفا نظرات شخصی خودتان را به کل جامعه محترم عشایری تعمیم ندهید. تا جایی که بنده در جریان هستم اکثر بزرگان عشایر از دوستان نزدیک ایشان هستند و با ایشان مراوده دارند. و اینکه نمی شود همینطور با حرف افراد را متهم کرد.شما چه مستنداتی دال بر اینکه آقای نجیب زاده درصدد نابودی عشایر بودند دارید لطفا ارائه فرمائید تا همه در جریان قرار بگیرند

 2. ناشناس گفت:

  4

  2

  چرا هرکس مدتی مسئول هست فکر می کنه می تونه نماینده مجلس باشه؟!!!!!
  آخه ایشون یک نطق درست نمی تونه انجام بده.نفوذی نداره.حتی توان علمی لازم رو نداره.آخه چرا به همچون گزینه ای رسیدین؟؟؟؟؟؟؟

  • ناشناس گفت:

   3

   1

   ما در ادمای جامعه دو دسته مهم داریم:

   ۱- افرادی که از مادرشون قهر کردن و میرن خواننده میشن

   ۲- افرادی که مدتی مسئولیتی داشتن و در عین حال که به بدترین وضع مسئولیتشون رو سپری کردن، توهم نماینده شدن دارن

  • ناشناس گفت:

   4

   3

   به نظر شما اگر فردی که چند سال سابقه کار اجرایی اونهم در رده های بخشداری و فرمانداری داره و چندین و چند انتخابات برگزار کرده. زیر و بم همه موضوعات امنیتی. اقتصادی. سیاسی و …. را به خوبی می داند چه اشکالی دارد که نماینده مجلس هم باشد.
   مگه نماینده فعلی چه سوابق اجرایی و نفوذی در کشور داشته اند
   راستی مگر کدام یک از نمایندگان ادوار مختلف لارستان سخنور بوده اند

 3. لاری گفت:

  4

  3

  اجرا نکردن مصوبه مرز لار و گراش بزرگ ترین ضربه به لارستان زده است و این از بی تدبیری آقای نجیب زاده هست.بهتر هست ایشان وارد انتخابات نشوند و از لار روی خوش به ایشان نخواهد بود.والسلام.

  • لارستانی گفت:

   2

   4

   آخه برادر یا خواهر عزیز
   این چه حرف مضحکی است که شما می زنید. شما فرماندار و با وزیر کشور اشتباه گرفتی. در بحث مرز لار و گراش چه اتفاق جدیدی افتاده که شما اون و به آقای نجیب زاده ربط می دهی. در توافقات موجود که اسنادش در وزارت کشور وجود داره همان مرز بخشداری شدن گراش هنوز بعنوان مرز دو شهرستان قلمداد می شود. حتی اگر تمامی زمینهای اطراف هم از آن گراشی های عزیز باشد تغییری در مرز صورت نخواهد گرفت.

  • ناشناس گفت:

   4

   3

   جناب لارستانی
   این حرف شما نشان از بی اطلاعی شماست.

   مرز لار و گراش در زمان فرمانداری اقای نجیب زاده به صورت کاملا دقیق از سوی وزارت کشور و استانداری به لار ابلاغ شد ، اما آقای نجیب زده به دلیل ترس ایم ابلاغ را اجرایی نکرد و آن را بایگانی کرد که خیانتی بسیار یزرگ به لار بود.

 4. دانش آموز سابق گفت:

  0

  2

  محمد فیاض پور!؟
  او نمیتوانست یک مدرسه را بچرخاند. حتی نمیدانم چه طور رئیس آموزش و پرورش شد؟! می گفتند قادر است مدرسه ای را روی یک انگشتش بچرخاند!؟ ما که ندیدیم.
  امیدوارم اگر قصد نماینده شدن را دارد، بر توانایی ها و خصوصا سعه صدر خود بیافزاید.

  • علی گفت:

   0

   0

   دانش آموز عزیز سابق، از چه کسی خط و جناح گرفتی که این چنین در مورد آقای فیاض پور نوشتی؟ ایشون حکم جدید گرفتن و منصب جدید.پس حتما تواناییشو داشته. شما دارین می ترکین که فیاض پور رو از لار عزل کردین اما اونجا شده سرپرست آموزش ابتدایی. از قدیم گفتند: عزت و ذلت به دست خداست.

 5. لاری دلسوز گفت:

  3

  0

  عده ی که با ایشان مخالف هستین حداقل انصاف را رعایت کنید.ایشان حدود سه سال فرماندار لار بودند و سخنرانی های ایشان در حضور مسئولین استانی و کشوری بی نظیر و جامع از شرایط شهرستان بوده است. ضمنا کار های اجرائی ایشان به گواه اکثر کارشناسان جز یکی از درخشان ترین زمان های لارستان بوده است.

 6. لاري گفت:

  0

  3

  سلام فقط عشق امدن جناح خودت روي صحنه داري كه جعفرپور راي كمتر بياره و اينقدر اين افرادي كه نام مياري را بزرگ جلوه بده كه راي بيشتر بياره كي است كه راي بهشون بده اين شخص فرمانداري بود يك كار كوچيكش بفرماييد از كار بزرگش گذشتيم دلت به همين خوش بكن كه بتوني كسي كه مخالف جعفرپور باشن بياد بالا حقيقت تلخه و بعضي افراد از جمله اقاي …. بابت نوشتنت قبول نميكنن پس بهتره ديدتون عوض كنيد با يك نوشتن كسي بيشتر نميشناسه تو اين چند مدت فرماندار بودن كاملا شناختيم ممنون

 7. ناشناس گفت:

  4

  4

  آدم بی حال و بی تکاپویی مثل آقای نجیب زاده به درد لار نمی خورن.باید دنبال یک نیروی جوان بود.اگر نشد همین دکتر جعفرپور بماند بهتر هست.

 8. ناشناس گفت:

  2

  3

  خبر خوبیه. در بین اینهمه اسامی واقعا ازهمه بهتر و صادق تر و پاک تر همین اکبرآقاست

  • ناشناس گفت:

   2

   2

   یعنی هرکسی پاک باشه باید توهم نماینده شدن داشته باشه؟!
   سوابق اجرایی ایشان نشان از دوران تاریک فرمانداری لار است ، البته الان نیز بهتر از دوران ایشان نیست

 9. دلسوز گفت:

  0

  0

  آقای فیاض پور جدیدا معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش فارس شده و دیگر به خاطر پست و سمت داشتن امکان کاندیداتوری در انتخابات ندارند و عملا قصدی هم ندارند.

 10. حقیقت گراشی گفت:

  0

  1

  مرز گر اش تا بال سرخ هست و طبق مصوبه سال ۴۳٫درست ۵کیلومتر جلوتر از پلیس راه .الان هم پلیس راه دیگر وجود ندارد و اگر داشت باید حداقل بنویسند لار خنج.نه لار فیروزآباد.چون خنج به تازگی صاحب پلیس راه شده هست .طبق اسناد زمین های دور بعد پلیس راه مال مردم گراش هست و بزرگان گر اش از جمله حسنی مدارک زیادی در دست دارد .و نقشه گوگل هم حاکی از آن هست که محدوده گر اش تا انحرافی پیچ به سمت لار هست .اونی که شهرستان تاسیس میکنه و وزارت کشور هست باید درست تصمیم بگیرد نه مردم

 11. ناشناس گفت:

  4

  2

  اينروزا چقد خبراي طنز ميشنويم كه البته نشان از اعتماد به سقف كلذب اين افراد داره. يه فرماندار كاملا ناموفق مدعي كانديتاتوري مجلس ، يه مداح نايب رييس شوراي شهر.
  چه شهر باحالي داريما ??

  • ناشناس گفت:

   3

   2

   خب این نظر شما و احتمالا از روی غرضه وگرنه آقای نجیب زاده ازجمله شجاع ترین و‌مردمی ترین فرمانداران لارستان ازابتدا تاکنونند. مواضع شحاعانه ایشان به نفع مردم مقابل استاندار و وزیر و مسوولان را خوبه فراموش نکنیم

 12. دغدغه مند گفت:

  2

  2

  سلام
  باز هم یاد خاطرات تلخ حضور نجیب زاده در لارستان و آن “منم منم ها ” و خودشیفتگیهای خیالی – که مختص بسیاری اصلاح طلبهاست – افتادیم .
  سه سال در لارستان حضور داشتند و آخر سر ، در گزارش عملکردشان در روز تودیع ، هر کاری که انجام شده بود را به نام خود مصادره کردند و رفتند .
  آقای نجیب زاده عزیز بزرگترین خدمتتان به لارستان این است که بیخیال شوید.

  • ناشناس گفت:

   2

   1

   منم منم؟؟؟؟
   با ادبیات خودتون اگه بخوام جواب بدم:
   وقتی کسی تمام زحماتی که ایشون کشیدن را صرفا تلاش خودشون میدونن ، به نظرم اقای نجیب زاده حق داشتن تو اخرین روز حضورشون یادی از زحماتشون کنن.

 13. محمدی گفت:

  0

  0

  ضمن احترام به همه عزیزانی که نامشان در گزارش ذکرشده وقطعا در طول سالهای مسئولیت منشا خیرواثر بوده اند به نظر میرسد از جمع اسامی اعلام شده جناب مهندس زینل قنبری که از کارشناسان ومدیران موفق در سطح شهرستان واستان بوده اند گزینه مناسبتری باشند البته هرکسی که مردم بارای خود انتخاب کنند قابل احترام خواهد بود ان شاالله هر آنچه برای اعتلای منطقه لارستان خیراست خداوند مقدر فرماید

 14. ناشناس گفت:

  3

  1

  اینطور که از تعدادی نظرات برمیاد این اعلام آمادگی خواب بعضی ها را آشفته کرده است. اسامی زیادی این روزها مطرح شد اما همه بی تفاوت بودند اما با آمدن اکبر نجیب زاده گویا هواداران برخی نامزدها احساس ترس کرده و سعی می کنند با ابزار تخریب او را از گود رقابت خارج کنند. آقای نجیب زاده این برخودها و تخربب ها نه تنها نباید شما را دلسرد کند بلکه باعث انگیزه بیشتر شما شود. خدا پشت و پناهت

 15. ناشناس گفت:

  3

  2

  زنده باد علی اکبر نجیب زاده. مجلس جای چنین افراد سالم و پاکدست و شجاعیه نه امثال […]

 16. محمدی گفت:

  1

  0

  دریک رقابت سالم اگر نیت خدمت باشد تخریب دیگران جایی ندارد هم کاندیداهای احتمالی وهم هواداران آنها باید رعایت اخلاق انسانی واسلامی سرلوحه کارخود قرار دهند وبا ارائه برنامه های خود وکاندیدمورد قبولشان زمینه یک رقابت سالم وبه دور از نوهین وتخریب فراهم نمایند دلیلی عقلی ومنطقی برای مطرح کردن افراد به قیمت توهین وتخریب دیگران وجودندارد

 17. ناشناس گفت:

  1

  0

  یکی از دلایل در جا زدن تعصب رو گروه هاست. یکی رو میکوبیم چون تو جناح دلخواه نیست و یکی رو بلد میکنیم چون تو جناح موافقه. اصلا به کار ها و زحماتاش توجه نمیکنیم. انتخابمون شده سلیقه شخصی… ادبم که ماشالا …
  ایا حاضرید حضوری هم با این لحن صحبت کنید با موافق و مخالفتون؟
  کاش یه کم جای جبهه گیری بی مورد تحقیق و مطالعه میکردیم و از سوابق طرف مطلع میشدیم بعد اگاهانه انتخاب میکردیم

 18. ناشناس گفت:

  3

  2

  آقاي نجيب زاده بي خيال شو لطفا.آخه نطق و علم اينكار رو كه بايد داشته باشي.آخه چرا هر كس فكر مي كنه مي تونه نماينده مجلس بشه.اين ميزان تحليل ناصحيح و نشناختن خودت خيلي عجيب هست.

 19. رستمی گفت:

  1

  2

  من به نظرم تا انتخابات شاهد معرفی و شناخت علاقه مندی های دوست عزیزم آقای منشی بزرگوار خواهیم بود نه نیازمندی های لارستان بزرگ. یکی ازاشکالات سایت های لارستان و حداقل آفتاب فرو رفتن در لاک سیاسی و محدود شدن به شهر لار است و بر این طرز فکر شاهد تحلیل های دوستان هستیم. اگر می خواهیم لارستان بزرگ بماند باید بزرگ بیندیشیم یک پدر بزرگ است که به خانواده بزرگی می بخشدو بزرگ خاندان می شود. آری لارستان بزرگ بوده و اگر ما همخواهی داشته باشیم -که در حال حاضر با همین نگرش های تنگ خدشه دار شده-می تواند لارستان بزرگ بماند.این هدف مستلزم یک دیدگاه جامع نگری است که باید با توجه به تحولات و مقتضیات جدید ایجاد شود.برای به وجود آمدن این تحول به طور خلاصه به موارد زیر باید توجه داشته باشیم.
  ۱٫تعریف اهدافی به وسعت لارستان بزرگ نه لار و حتی لارستان
  ۲٫شناسایی تهدید ها ، فرصت ها و ظرفیت ها
  ۳٫تنظیم برنامه مناسب برای رسیدن به اهداف مشخص شده
  ۴٫لزوم جامع نگری و ارتقاءهمه جانبه تمامی مناطق لارستان در چارچوب ارتقاءکلی لارستان بزرگ که دور از دسترس نیست

  البته موارد ذکر شده بالمره تایپ شده و می تواند به طور مفصل تر مورد بحث و بررسی قرار داد. که اگر فرصتی بود به طور جامع ارائه خواهد شد تا تنور داغ بشه…

 20. رستمی گفت:

  2

  3

  آقای دکتر جعفرپور از نمایندگان موفق لارستان هستند . با بررسی این چند سال ،دیده می شود به دلیل رفتارهای سیاسی حمایت لازم از طرف دوستان از ایشان صورت نگرفته ولی ایشان با همین تیم حد اقلی توانسته اقدامات بسیار خوبی انجام بدهند.دو بار ریاست کمیسیون فرهنگی در مجلس دعوت شدن به کرات در صدا و سیما و اقدامات در حوزه انتخابیه نمی تواند قابل چشم پوشی باشد.اگر پشتیبانی بیشتر صورت گیرد یقینا قدرت چانه زنی ایشان مضاعف و شاهد توسعه و ارتقاءهمه مناطق لارستان و حوزه انتخابیه خواهیم بود

  • ناشناس گفت:

   2

   1

   در این که اقای جعفر پور زحمات زیادی را انجام داده اند هیچ شکی نیست. هر کسی در هر سمتی تلاش میکند بهترین خود باشد؛ اما دوست عزیزم ایا اقای جعفر پور به تنهایی این خدمات را انجام داده اند؟؟؟ ایا بدون تلاش و دوندگی و پشتیبانی فرماندار ان زمان از پس این کار ها بر می امدند؟ منظورم اوردن نمایندگی وزادت خارجه و دانشگاه دولتی و هزاران کار دیگر است که بدون وجود اقای نجیب زاده حتی دور از انتظار بود.
   کاش کمی با انصاف به زحمات ۳ ساله ایشان توجه کنیم.

 21. ناشناس گفت:

  3

  0

  یکی از گزینه های بسیار خوب جانی سینز هست که اگه بتونه نماینده لار بشه منطقه رو متحول میکنه

 22. رستمی گفت:

  0

  0

  بنده در مورد آقای نجیب زاده نظری ندادم دوست عزیز اگرچه در جای خود نقدی بر آن است که اگر لازم شد بیان خواهد شد

 23. شمس عمادده گفت:

  3

  0

  به نام خالق هستی
  قطعا نماینده مردم لارستان باید کار آزموده وزاده لارستان
  وبا هدفی بلند به دور از حزب وتشکیلات خاصی باشد
  که بتواند حق مردم فهیم مناطق سه گانه لار.گراش. خنج
  که تا امروزبسیاری از عزیزان درغربت کار کرده وبازوزی راست دولت در عمران وآبادی بوده اند
  به جای ویلای شمال احتیاجات زادگاه رامرتفع نموده اند
  وامروز حق دارندخدمات لایق وشایسته ازدولت
  بگیرد
  برار نجیب زاده هم فرد لایقی است در مناطق مختلف استان خدمت نموده ودرختی قوی که در وزارت کشور رشد کرده وفاقد کم کاری هم بوده
  اگر ایشان قبول زحمت کنند ونمایندگی مردم به عهده بگیرند انشاءالله موفق می شود ولارستان را به حقوق خود می رساند
  خداوندبه ایشان وهمه زحمتکشان توفیق عنایت فرماید
  مردم غیور هم قبول کنند که تنهایی برای خداست
  فداکاری وهمکاری وهمیاری بانمایندگان عزیزازواجبات است اگر زادگاهی آباد می خواهیم
  خودمان هم مانند گذشته هرکس به سهم خود آستین بالا بزندتا به جایگاهی که لایق هستیم برسیم
  انشاءالله خداوند توفیق دهد
  برادر نجیب زاده هم تحصیلکرده باتجربه .مردمی .
  ولیاقت دارد کرسی لارستان وگراش وخنج در اختیارگیرد
  یا حق

 24. ناشناس گفت:

  1

  0

  حضور آقای نجیب زاده در این شرایط جز از بین بردن وحدت منطقه معنایی ندارد.کاش جریان های سیاسی به فکر منطقه هم بودند نه فقط منافع حزبی خود.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   شما با چه استدلالی این گونه صحبت میکنید. شما یا آقای نجیب زاده را نمی شناسید یا از روی بغض و کینه همچین مطالبی را بازنشر میکنید.
   شما را ارجاع می دهم به فایل و اسناد شورای اداری شهرستان در زمان حضور آقای نجیب زاده بعنوان فرماندار که در اکثریت آن جلسات همواره موضوع وحدت در جامعه و بالاخص لارستان بزرگ را مطرح می نمایند و همواره از حضرات آیات آیت اللهی و موسوی لاری و علمای بزرگ اهل تسنن همچون شیخ ابونجمی و فقیهی و قتالی به نیکی یاد می کردند.
   جالب اینکه ایشان در سفرهایشان به بخش های تابعه در بدو امر و قبل از حضور در بخشداری به دیدار امامان جمعه و بزرگان آن بخش می رفتند . اینکه به راحتی می توانید از علما و بزرگان بخش های تابعه بپرسید.

 25. ناشناس گفت:

  1

  1

  بی انگیزه هست ایشون

 26. لار شهری به رنگ خاک گفت:

  1

  0

  ورود آقای نجیب زاده فرزند خلف لارستان بزرگ با کوله باری از تجربیات موفق به کارزار انتخاباتی را به فال نیک می گیریم. تا اینجای کار و کامنت های بیشماری که دوستان بزرگوار در این راستا گذاشته اند نشان دهنده گرم کردن تنور انتخابات توسط آقای نجیب زاده هست چرا که قبلا هم سایت آفتاب به اعلام اسامی برخی کاندیداها اشاره کرده بود ولی چنین چیزی اتفاق نیفتاده بود و همین نشانگر این است که حضور ایشان قطعا بر گرمای انتخابات آتی مجلس می افزاید.

 27. ناشناس گفت:

  1

  1

  بفرماييد ما بايد به چه چيز اقاي نجيب زاده راي بديم؟
  ١- سوابق تحصيلي ضعيف
  ٢- سوابق اجرايي سوپرضعيف
  ٣- سطح پايين نفوذ و ارتباطات كشوري

  • لاری گفت:

   0

   0

   لطفا اجازه بدهید مردم خودشون تصمیم بگیرن، این حجم از سیاه نمایی خودش دال بر تاثیر گذاری آقای نجیب زاده و ترس رقیبان بی انصاف هست…

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   اگر به نظر شما ايشان هم به لحاظ سوابق تحصيلي و اجرايي و هم نفوذ و ارتباط ضعيف است، شما چرا اين همه ترسيده ايد. مردم در روز اخذ راي قضاوت خواهند كرد و پاسخ خواهند داد.

  • ناشناس گفت:

   1

   0

   مشخص هست ایشون کم سواد هست.آخه یک متن صحیح می تونه بنویسه یا بخونه؟!! کسی نترسیده شما چرا اینجور عصبانی شدید؟!!!آخه انصاف هم خوب چیزیه.چرا اینقدر کشور و شهر ما سطح پایینی داره که امثال آقای نجیب زاده را شخص مناسب می دونیم.مگه فقط نمایندگی کار عمرانی برای شهر هست؟!!ایشون قرار هست برای کشور تصمیم گیر باشه.مشخص هست افرادی که از ایشون حمایت می کنند مثل خودش کم سواد هستند.

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   آقای ناشناس باسواد
   شما که امر به انصاف میکنید بهتر است ابتدا خودتان رعایت کنید.
   آقای باسواد چطور امکان داره فردی بی سواد فرماندار چند شهرستان بزرگ استان فارس باشد بهتز است در ارتباط با سواد ایشان از دوستان و یا همکارنشان بپرسید و اینگونه یکطرفه به قاضی نروید.
   هرچند شما با این صحبت ها توجیه نمی شوید و روی لج بازی خود اصرار دارید اما عیبی نداره بر جهالت خود تا روز انتخابات بمانید . وعده ما روز انتخابات
   در ضمن طرفداران ایشان را کم سواد خواندید . عیبی نداره انشالله اگر آقای نجیب زاده رای آوردند از ایشان خواهش میکنیم از سواد شما در صورت معرفی استفاده کنند.
   تا آنروز مواظب سوادتون باشید نم نزند.

 28. لاری گفت:

  0

  0

  یکی از بهترین مسولین لارستان هستند آقای نجیب زاده

 29. ناشناس گفت:

  0

  0

  اقا یاخانم محترم، اقای نجیب زاده که ازنظرشما ضعیف وسوپرضعیف هست درزمانی که فرماندار بودند خدمات ارزنده ای داشتند که مردم با انصاف و قدرشناس هرگز ان رافراموش نخواهند کرد

 30. حسن گفت:

  0

  0

  بنازم اعتماد به سقف اقاي نجيب زاده ??
  بنده خدا پيش خودش گفته در دوران بازنشستگي چيكار كنيم بيكار نباشيم، اين شده كه تصميم گرفته نماينده شه ?

 31. ناشناس گفت:

  0

  0

  قابل توجه اقايان و خانوم هاي باسواد و با انصاف كه تخريب اقاي نجيب زاده را در دستور كار خود قرار داده اند معمولا افراد باسواد و با انصاف از شايستگي هاي كانديدا هاي خود مي گويند مگر اينكه…

 32. صادقی گفت:

  0

  0

  بهتر است سایت محترم آفتاب لارستان برای انعکاس نقطه نظرات افراد درارتباط با بزرگوارانی که قصد کاندیداتوری دارندچارچوبی تعیین کند وصرفا مطالبی را منتشرکند که بیان کننده توانمندی وقابلیت های کاندیداها باشدواگر هم نقدی هست نقدی منصفانه وبارعایت ادب واخلاق باشد کلی گویی که دردی رادوا نمی کند ما همه در پیشگاه خداوند متعال پاسخگو هستیم ونباید برای دنیای دیگران عاقبت وآخرت خود را خراب کنیم تخریب دیگران نامش آزادی بیان وقلم نیست

 33. ناشناس گفت:

  0

  0

  چقدم پر ملات از نجیب زاده تعریف شده تواین سایت?لطفا نظر شخصیتونو تو سایت جا ندین که رای جمع کنید از الان?

 34. لارستانی گفت:

  0

  0

  آفتابی نظر آقای صادقی عملی کنید.تا بصورت اصولی نطرات منعکس شود بدور از احساسات.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان