میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۴:۳۹ ب.ظ سرویس:اجتماعی یک دیدگاه 610 بازدید

تبریک به آموزگاران، امانتداران «انسان»

تبریک به آموزگاران، امانتداران «انسان»

به مناسبت فرا رسیدن دوازدهم اردیبهشت سالگرد شهادت آیت الله مطهری و آغاز هفته بزرگداشت مقام «معلم و استاد»، موحدی رییس شورای اسلامی شهرستان در پیامی، ضمن گرامی‌داشت یاد اندیشمند روشن‌بین، استاد مطهری، این هفته را به همه آموزگاران و استادان لارستان تبریک گفته است. متن پیام وی به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

معلم امانتداری است که امانتِ دست او غیر از همه امانت‌هاست؛ «انسان» امانت اوست./  امام خمینی (ره)

باید تکریم معلم و حرفه‌ى تعلیم در جامعه ما همگانى بشود./  مقام معظم رهبری

دوازدهم اردیبهشت‌ماه سالگرد شهادت خسارت‌بار آیت الله مرتضی مطهری به این دلیل روز «معلم و استاد» نام گرفته که آن اندیشمند و روحانی روشن‌بین نه فقط با خطابه‌های عالمانه و پرشور، بلکه با منش بزرگوارانه خود، راه نیک آموختن و خوب اندیشیدن را در سپهر دیانت، فقاهت و سیاست را به همه حق‌جویان در ایران اسلامی و بلکه بسیاری از نقاط جهان اسلام آموخت.

آموزگاران و استادان حقیقی با تأسی به راه پیامبران و برافروختن چراغ دانش و اندیشه در این دنیا، همه همّ و غمّ خود را صرف تربیت علمی، عملی و اخلاقی نسل جوان و نوجوان کرده و با ادامه دادن راه معلم انقلاب، نه تنها در سنگر مدرسه و دانشگاه، که در عرصه‌های مختلف جهاد، ایثار و خدمت به مردم در قله ایستاده‌اند.

اینجانب که خود در این عرصه مهم سالها حضور داشته و به اقتضائات این شغل مقدس واقفم، روز معلم و استاد را به تمامی آموزگاران، استادان و فرهنگیان فرهیخته در جای جای لارستان بزرگ- اعم از شهر و روستا و عشایر- و تلاشگرانی که در نقاط دوردست منطقه و دیگر شهرستان‌های همجوار مشغول خدمت مقدس تعلیم و تربیت در مدارس و دانشگاه‌ها هستند تبریک و خداقوت می‌گویم. ضمن درود به روح مطهر شهیدان معلم و فرهنگی در این دیار شهیدپرور، از خداوند بزرگ توفیق و سرافرازی همگان را زیر سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواستارم.

یعقوب موحدی- رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    موحدی بای بای تا دور بعد ناراحت نشی آ

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان