میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 مارس 2017 ساعت 12:21 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 634 بازدید

تبریک به بانوان و مادران به بهانه میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)

تبریک به بانوان و مادران به بهانه میلاد حضرت فاطمه زهرا (س)

به مناسبت سالروز میلاد حضرت زهرا (س) و روز بزرگداشت مقام زن و مادر، موحدی رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان پیام تبریکی صادر کرده که به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

میلاد حضرت صدیقه طاهره، زهرای اطهر (سلام الله علیها)، تولد برترین صفات نیک انسانی است؛ صفاتی که نه فقط برای زنان عالم، که برای هر انسان پاک سیرتی الگویی سازنده است.

حضرت فاطمه زهرا با وجود عمر کوتاهش، بلندترین قصیده عشق و معرفت، حیا و عفت، و صلابت و شجاعت را سرود تا بشریت را سیراب کند و به همه خصوصا زنان به روشنی نشان دهد می‌توان در عرصه جامعه حضوری بجا، باصلابت و معرفت‌افزا داشت و در عین حال، عزت و عفت خود را پاس داشت.

اینجانب میلاد آن بانوی گرامی و عالی‌مقام و روز بزرگداشت مقام زن و مادر را به همه بانوان پاک ایران اسلامی به‌ویژه مادران و همسران شهدا و همچنین زنان مؤمن و پرتلاش لارستان بزرگ در جای جای شهرستان، اعم از شهری و روستایی و عشایر غیور، صمیمانه تبریک می‌گویم. شورای اسلامی شهرستان لارستان به عنوان عصاره تفکر مردم شریف لارستان از بخش‌ها، شهرها و روستاهای مختلف، آمادگی خود را برای تعامل و همفکری با بانوان و مادران شریف این سرزمین کهن اعلام می‌دارد همزمان شدن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و سالگرد میلاد حضرت امام خمینی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را به فال نیک می‌گیریم.

از درگاه پروردگار متعال می‌خواهم زنان و مادران عزیز در پناه حضرت زهرا (س) سالی خوب و خوش همراه با معنویت و معرفت پیش رو داشته باشند و با حضور بیش از پیش خود در عرصه‌های گوناگون فرهنگی و اجتماعی، در کنار پرورش فرزندان شایسته و پاک‌سیرت، در روند جامعه اثرگذار باشند؛ به همین جهت وظیفه خود دانسته برای تکریم از بانوان و مادران بزرگوار، چنین روزی را تبریک عرض نمایم.

یعقوب موحدی/رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان