میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۳:۱۷ ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده یک دیدگاه 652 بازدید

تبریک به مردم سرزمین کهن لارستان به مناسبت سیزده نوروز

تبریک به مردم سرزمین کهن لارستان به مناسبت سیزده نوروز

روابط عمومی شورای شهرستان: در آستانه روز طبیعت و پایان تعطیلات نوروز ۹۶، که بر اساس یک سنت دیرینه، همه به دامان طبیعت می‌روند، موحدی رییس شورای اسلامی شهرستان در پیامی ضمن تبریک این روز، از مردم خواسته تا کوه و دشت و محیط زیست را آلوده نکنند. متن این پیام به شرح زیر است:

قطره‌های پاک باران آمد از عرش خدا / پهن شد روی زمین با سبزه‌ها فرش خدا

فرارسیدن روز طبیعت و حُسن ختام تعطیلات سال نو را، که نماد دوستی، مهرورزی و پالایش روح و جسم است، به شما مردم باصفا و پرنشاط شهرستان لارستان در مناطق گوناگون، اعم از شهری و روستایی و عشایر، شیعه و سنی، پیر و جوان، و زن و مرد شادباش می‌گویم.

بیاییم در این سال جدید که با لطف بیکران پروردگار و کرامات اهل بیت (ع) به‌ویژه عنایات حضرت زهرا (س)، باران پربرکت پس از سال‌ها انتظار، سرزمین کهن و زیبای لارستان را با شش بخش پهناور و هشت شهر تاریخی، سبزپوش کرده، با حفظ طبیعت، گل‌ها، سبزه‌ها و خاک، شکرگزار حقیقیِ این نعمات باشیم. بر همه ما لازم است با جدیت و توجه بیش از پیش، ضمن حفظ محیط زیست از هرگونه زباله و آلودگی، با کارهایی همچون آتش زدن و قطع درختان، آن را تباه نسازیم تا بتوانیم میراثی نیک به آیندگان این دیار تحویل دهیم.

امیدوارم تعطیلات پایانی نوروز ۱۳۹۶، با حفظ تقوا و شئونات دینی و اخلاقی، برای همه‌ی لارستانی‌های ساکن و غیر ساکن در منطقه و نیز مهمانان گرامی نوروزی، روزهای شاد و پرخاطره‌ای باشد؛ و با انرژی و نشاطی که از این فضای بهاری می‌گیرند سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» را با فعالیت جهادی مضاعف آغاز کنند. ان‌شاءالله

یعقوب موحدی/ رئیس شورای اسلامی شهرستان لارستان


1 نظر

  1. عادل گفت:

    0

    0

    به جای پیام اوچی ا کارتو برسی هی پیام هی عرضه اندام ا جلو دوربین . یه کمی خوتوم تقوا پیشه بکنی. کله هر چی آدم […] در خونه اما

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان