میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۰ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱:۰۳ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 87 بازدید

تجربه موفق دانشگاه و مدرسه در «سما» تبلور یافته است

رئیس دانشگاه آزاد لارستان:

تجربه موفق دانشگاه و مدرسه در «سما» تبلور یافته است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: سمای دانشگاه آزاد اسلامی، تجربه موفق پیوند دانشگاه و مدرسه را در نظام اسلامی عملی كرده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لارستان، مهدی زارع در مراسم جشن فارغ‌التحصیلی دانش‌آموزان متوسطه دوم دخترانه سما وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان كه با حضور دانش‌آموزان فارغ‌التحصیل، خانواده‌ آنان، مدیران، مربیان و رئیس آموزشكده سمای لارستان برگزار شد، گفت: مركز سمای دانشگاه آزاد اسلامی تجربه موفق پیوند دانشگاه و مدرسه را در نظام اسلامی عملی كرده است.

وی ادامه داد: امروز مدرسه سمای لارستان به عنوان یكی از مجهزترین و بهترین مدارس شهرستان و حتی استان از لحاظ كیفیت آموزشی بوده و همین امر می‌تواند الگوی عملی برای دیگر مدارس مختلف كشور باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان افزود: امكانات بسیار خوب ورزشی و رفاهی،كلاس‌های فوق‌برنامه و برنامه‌های مدون و مناسب فرهنگی در كنار كادر آموزشی قوی كه در مدارس سما لارستان وجود دارد، موجب كسب مقام‌های مختلف برای دانش‌آموزان سما در سطح شهرستان و استان شده است.

زارع اظهار كرد: اتصال مدرسه به دانشگاه موجب خواهد شد كه آسیب‌های اجتماعی كه در كمین دانش‌آموزان در تغییر فضای آموزشی است، به حداقل رسیده و دانش‌آموزان با یك سیستم آموزشی كارآمد و پیوسته، ادامه تحصیل دهند.

وی خطاب به خانواده‌ فارغ‌التحصیلان گفت: در مراسم مختلف و به‌‌ویژه در جشن‌های فارغ‌التحصیلی به‌دنبال این هدف آموزشی هستیم كه دانش‌‌آموزان را مورد تشویق قرار داده و  طوری برنامه‌ریزی كنیم كه دانش‌آموزان سمایی به سمت دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان و ادامه تحصیل در این مجموعه بزرگ علمی هدایت شوند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با تشریح سخن رهبر معظم انقلاب که «نباید گذاشت دشمن، روحیه ناامیدی را بین مردم و جوانان تزریق كند» گفت: برگزاری این جشن‌ها موجب تقویت روحیه امید و نشاط بین جوانان شده و شوق ادامه تحصیل و ورود به مراتب علمی بالاتر را در آنان زنده می‌‌كند.

زارع با تشكر از خانواده فارغ‌التحصیلان اظهار كرد: فارغ‌التحصیلی به معنای ورود به مرحله آموزشی جدید است و این‌جانب دغدغه و احساس مسئولیت شما به تحصیل فرزندان‌تان را ستوده و امیدوارم با حمایت شما، شاهد رشد و پیشرفت مجموعه بزرگ آموزشكده سما باشیم.

وی با تشكر از مدیر خلاق و كادر آموزشی مدرسه سما و تلاش‌های دلسوزانه رئیس آموزشكده سمای لارستان خاطرنشان كرد: موفقیت‌های آموزشكده سما مرهون تلاش تمام كاركنان خدوم این مجموعه علمی بوده و درخشش مدرسه سما، امید‌بخش آینده‌ای نو برای دانشگاه آزاد اسلامی لارستان است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان