میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۹:۵۹ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 139 بازدید

تجهیز بیمارستان بیرم به دستگاه اندازه گیری گازهای خونی/ اعزام بیماران بیرمی به دیگر شهرها کم می شود

تجهیز بیمارستان بیرم به دستگاه اندازه گیری گازهای خونی/ اعزام بیماران بیرمی به دیگر شهرها کم می شود

پیشرفته ترین دستگاه اندازه گیری گازهای خونی ( ABG ) برای ارائه بهتر خدمات به مراجعین خریداری و در بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) بیرم نصب شد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان حضرت علی اصغر(ع) بیرم، دکتر کورش سلطانیه رئیس بیمارستان با اشاره به این نکته که با اجرای طرح تحول سلامت، پیشرفتها و دستاوردهای مهمی در این بیمارستان حاصل شده است، عنوان داشت: با اجرای این طرح در مناطق محرومی از جمله بیرم، دستاوردهای کم نظیری در بخش درمان حاصل شده که علاوه بر تکمیل کادر متخصص می توان از تجهیز بیمارستان به دستگاههای به روز و جدید نام برد.

وی اظهار داشت: خوشبختانه، با پیگیری های مستمر رئیس و مسئولان دانشکده علوم پزشکی لارستان و توجه خاص آنان به بیرم به عنوان دورترین نقطه از مرکز شهرستان، از ابتدای طرح تحول تا کنون بیش از ۲۰ میلیارد ریال جهت هتلینگ بیمارستانی، تجهیز و به روز رسانی دستگاهها و بازساری بخشهای بیمارستانی اختصاص یافته است.

گفتنی است به دلیل عدم وجود دستگاه ABG همچنین نبود شرایط تشخیصی مناسب برای پزشکان، بیمارانی از جمله بیماران دیالیزی، تنفسی، متابولیک و کلیوی که برای تشخیص و درمان به موقع به این دستگاه احتیاج داشتند به مراکز درمانی در شهرها و شهرستانهای همجوار منتقل می شدند که به حمدالله با تجهیز بیمارستان به این دستگاه دیگر نیازی به اعزام این عزیزان نخواهد بود.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان