میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 نوامبر 2020 ساعت 4:02 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 180 بازدید

ترخيص موتورسيكلت‌های رسوبى به مدت دوماه ادامه دارد

رئیس پلیس راهور لارستان:

ترخيص موتورسيكلت‌های رسوبى به مدت دوماه ادامه دارد

طرح ترخيص موتور سيكلت‌هاى رسوبى در لارستان از تاريخ ۱۷ آبان‌ماه امسال به مدت دوماه در لارستان آغاز شده است.

سرهنگ دوم ابراهيم نوربخش‌فرد، رئيس پليس راهور شهرستان لارستان گفت: به منظور جلوگيرى از تضييع سرمايه مردم در پاركينگ‌ها با ايجاد شرايط مناسب و ويژه اقدام به ترخيص موتور سيكلت‌هاى رسوبى کرده‌ایم.

وی گفت:‌ اين طرح صرفاً براى موتور سيكلت‌هايى كه توسط پليس راهنمائى و رانندگى و قبل از تاريخ ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ توقيف شده‌اند به اجرا گذاشته خواهد شد.

سرهنگ ابراهيم نوبخش فرد تصریح کرد: مالك يا نماينده قانونى موتور سيكلت‌ها با مراجعه به مراكز پليس+۱۰ و ارائه مدارك مالكيت شامل كارت ملى برگ سبز موتور سيكلت و يا كارت و مشخصات موتور سيكلت و ارائه قبض پاركينگ نسبت به ترخيص موتور سيكلت‌هاى خود اقدام كنند.

این مقام انتظامى افزود: متصرفين يا رانندگان مي‌توانند با مراجعه به دفاتر پليس+۱۰ با همراه داشتن اصل كارت ملى و قبض پاركينگ كه نام فرد متصرف يا راننده در آن درج شده باشد و اسناد مالكيت موتور سيكلت اعم از برگ سبز يا كارت موتور سيكلت و كارت بانكى بنام خود پس از تكميل فرم تعهد عدم كشف فساد نسبت به ترخيص موتور سيكلت اقدام كند.

وى اظهار داشت: هزينه نگهدارى در پاركينگ‌ها برابر تعرفه سال ۱۳۹۴ محاسبه خواهد شد و همچنين در صورت فقدان بيمه نامه شخص ثالت و گواهينامه و يا پلاك موتور سيكلت با اخذ تعهد نسبت به ترخيص اقدام خواهد شد و موتور سيكلت‌هايى كه توسط ساير يگان‌هاى غير از پليس راهور يا بنا به دستور مقام قضايى توقيف شده است ابتدا مي‌بايست از همان مرجع نامه رفع توقيف اخذ نمايند تا از مزاياى طرح مذکور استفاده نمايند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان