میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در1 آوریل 2015 ساعت 1:17 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 856 بازدید

تردد خودروهاي سنگين از ۱۲ تا ۱۴ فروردين ممنوع است

12313مدير راهداري اداره كل راه و شهرسازي لارستان:

تردد خودروهاي سنگين از ۱۲ تا ۱۴ فروردين ممنوع است

از تردد خودروهای سنگین در محورهای جنوبی استان فارس در تعطیلات آخر هفته جلوگیری می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان، مهندس ناصر شادمانی مدیریت راهداری اداره کل در جریان بازدید از محورهای حوزه استحفاظی اداره کل راه وشهرسازی لارستان عنوان داشت: جهت رفاه مسافران نوروزی و بالا بردن ضریب ایمنی در محورهای اداره کل راه وشهرسازی لارستان از تردد کلیه وسایل نقلیه سنگین به غیر از خودروهای حامل سوخت و مواد فاسد شدنی جلوگیری می شود.

مهندس شادمانی ادامه داد : تا کنون بیش از ۴۳۰ هزار خودرو از محورهای جنوبی استان فارس عبور کرده اند و امیدواریم در تعطیلات پایانی هفته این آمار افزایش قابل توجهی یابد و اوج تردد بين ساعات ۱۶ الي۱۷و كمترين تردد بين ساعات ۴ الي۵ صبح صورت پذيرفته كه هموطنان عزيز با آگاهي از اين موضوع مي‌توانند ساعات مناسب‌تري را براي سفر انتخاب نمايند.

وی افزود: در ایام نوروز بيش از ۲۰ اكيپ ثابت و سيار راهداري با ۲۵۰ راهدار و ۱۶۰ دستگاه ماشين آلات سبك و سنگين در قالب طرح راهداري نوروزي از ۲۵ اسفند ۹۳ تا ۲۰ فروردين ۹۴ آماده ارائه خدمات به مسافرين عزيز هستند.

وي همچنين از مردم منطقه خواست تا انتقادات وپيشنهادات خود را از طريق پيام كوتاه به شماره ۳۰۰۰۴۸۶۶۰۰۱۹۷۱ با اداره روابط عمومي اداره كل در ميان بگذارند.

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان