میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۸:۲۶ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 426 بازدید

تردد ۲۱۷ هزار خودرو از محورهای جنوبی در طول ۹ روز

مدیر کل راه و شهرسازی لارستان خبر داد

تردد ۲۱۷ هزار خودرو از محورهای جنوبی در طول ۹ روز

از ابتدای اجرای طرح نوروزی ازتاریخ ۹۵/۱۲/۲۵ تا تاریخ ۹۶/۱/۳ بیش از ۲۱۷ هزار خودرو از حوزه استحفاظی اداره كل راه و شهرسازی لارستان عبور كرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان؛ مهندس محمدرضا باقری فرد مدیر کل اعلام کرد: بيش از ۲۱۷هزار و ۳۴۰ خودرو از محورهای حوزه استحفاظی این اداره کل عبوركرده اند كه بيشترين تردد مربوط به محور لار- جهرم با ۶۳۶۹۴ خودرو، لار- بندرعباس ۵۸۹۴۳ خودرو، گله دار- مهر ۵۷۰۸۵خودرو و در محور لار- بستک ۳۷۶۱۸ خودرو بوده است.

وی ادامه داد: در حال حاضر که شاهد نزول رحمت الهی و بارش‌های شدید در حوزه استحفاظی هستیم بیش از ۱۸ اکیپ راهداری به همراه ۱۵۰ دستگاه خودرو سبک و سنگین و ۲۲۰ نفر راهدار به صورت شبانه‌روزی در جاده‌ها در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان تصریح کرد: بیش از ۳۵۰۰ کیلومتر راه و ۲۵ گردنه در حوزه استحفاظی این اداره کل وجود دارد و بحمدالله با همت راهداران مشکل خاصی نداریم و در حال حاضر کلیه مسیرها باز است.

وی در پایان به رانندگان توصیه کرد از عجله و شتاب دوری کرده و هنگام خواب‌آلودگی از رانندگی خودداری کنند و همچنین با توجه به لغزنده بودن جاده در مسیر نسبت به داشتن برف‌پاک‌کن و دیگر الزامات اقدامات لازم را صورت داده و با صبر و حوصله بیشتری رانندگی کنند.

وي همچنين از مردم منطقه خواست برای اطلاع از آخرین وضعیت راهها با شماره ۱۴۱ تماس گرفته یا با عضویت در کانال تلگرامی اداره کل راه و شهرسازی به آدرس https://t.me/larestanroud از آخرین اخبار و وضعیت راههای منطقه اطلاع یابند و همچنین انتقادات وپيشنهادهای خود را از طريق پيام كوتاه به شماره ۳۰۰۰۴۸۶۶۰۰۱۹۷۱ با اداره روابط عمومي اداره كل در ميان بگذارند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان