میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در17 ژانویه 2015 ساعت 4:32 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 1,558 بازدید

تسهيلات بازسازي خانه هاي بافت فرسوده به ۳۰ ميليون تومان رسيد

file_1347مديركل راه و شهرسازي لارستان خبر داد:

تسهيلات بازسازي خانه هاي بافت فرسوده به ۳۰ ميليون تومان رسيد

مدیر کل راه و شهر سازی لارستان از اعطای وام جهت بازسازی بافت فرسوده خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي لارستان، مهندس داريوش نصر مديركل به همراه مهندس سعید محمدی فرد رئیس اداره بافت‌های فرسوده این اداره کل ضمن بازدید از بافت‌های فرسوده عنوان داشت: در حوزه استحفاظی این اداره کل بیش از ۳۳۰ هکتار بافت فرسوده وجود دارد که توجه بیشتر به این مناطق دراولویت ما است و امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد ساماندهی این مناطق باشیم.

مهندس نصر از پرداخت وام ۳۰ ميليون تومانی بافت فرسوده خبرداد و گفت: متقاضيان بعد از مراجعه به بانك با اثبات مالكيت و اين‌كه خانه‌ آن‌ها در محدوده بافت فرسوده قرار دارد مي‌توانند از اين تسهيلات استفاده كنند.

وی افزود: در این فرآیند باید اولویت ‌بندی صورت گیرد و صرف اینکه فردی که زودتر به بانک مراجعه کرده باشد مبنای پرداخت وام نیست و درواقع هر فردي خانه‌اش درخطر است و در پهنه همسوي خطر زندگی می‌کند در اولویت قرار می‌گیرد.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان ادامه داد: در حال حاضر  محدوده بافت فرسوده شهر لار ۱۳۰ هکتار، لامرد ۵۵ هکتار، خنج ۸۸ هکتار و گراش ۵۶ هكتار است که وام بهسازی بافت فرسوده شهرهاي گراش و لامرد مشخص و طرح بهسازی بافت فرسوده شهر لار در مراحل نهایی است و با توجه به اینکه جنوب فارس منطقه‌ای زلزله خیز است امیدواریم در آینده نزدیک به تصویب برسد.


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام لطفا بافت فرسوده را تعریف کنید ، میراث فرهنگی د رخواب خرگوشی است و راه وشهرسازی و شهرداری و مردم د رپی جذب وام ۳۰ میلیونی و پنجاه میلیونی تمام کوچه پس کوچه های بافت تاریخی را فرسوده معرفی کرده و تیشه به ریشه آن می زنند ، غیر چند زمین خوا رو بساز و بفرو شچی کسی سود میبرد؟؟؟ روسا پاسخ دهید

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  به بهانه بافت فرسوده پا قلعه را ویران و قرار است آپارتمان چند طبقه ساخته شود ، اطراف امامزاده کاملا تجاری می شود و عسهای بافت برایمان خاطره می ماند وآه و حسرت چند مدعی دوستدارن میراث کهن ….

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان