میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 ژوئن 2014 ساعت 6:53 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 7 دیدگاه 1,549 بازدید

تشكيل كميته مشاوران جوان در شهرداري لار

تشكيل كميته مشاوران جوان در شهرداري لار

محمدرضا قنبرنژاد در گفت‌وگو با خبرنگار میلاد لارستان با اشاره به نقش موثر شهرداری‌ها در زمینه فعالیت‌های فرهنگی، اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، قرار است توسط بخش فرهنگی شهرداری لار، کمیته‌ای از مشاوران و به ویژه مشاوران جوان در زمینه‌های مختلف علمی – فرهنگی و هنری تشکیل شده تا در آینده از نظرات آنها به صورت منسجم‌ استفاده شود. وی با تأکید بر جامه عمل پوشاندن به فرمایش مقام معظم رهبری در مورد نامگذاری سال ۹۳، افزود: شهرداری  لار با تفکیک حوزه معاونت فرهنگی اجتماعی از دیگر حوزه‌ها، سعی در منسجم کردن فعالیت‌های فرهنگی دارد.

 شهردار لار خاطر نشان کرد: برای زیباسازی شهر، در تلاش هستیم تا از نظرات کارشناسان و نخبگان دانشگاهی استفاده کنیم و برای دست‌یابی به این مهم بارها از آنها دعوت شده تا هم در شورای اسلامی شهر لار و هم در شهرداری از نظرهای آنها استفاده شود.

IMG_1651

 وی تجهیز و افتتاح هنرسرای شهروند، برگزاری سومین سوگواره عکس عاشورایی قاب سرخ به صورت کشوری، همکاری در برگزاری نمایشگاه‌ها و ویژه برنامه‌های فرهنگی- مذهبی، حمایت مادی و معنوی از مؤلفان و نویسندگان شهرستان، طراحی و اجرای برنامه فرهنگ شهروندی تحت عنوان آرمان‌شهر و بسیاری موارد دیگر از جمله کارهای فرهنگی شهرداری لار دانست.

 قنبرنژاد درباره سرنوشت میدان بار قدیم لار که در حال حاضر بدون کاربری مشخص، رها شده، گفت: با توجه به جابه‌جایی و انتقال میدان بار به مکان جدید، مکان قدیمی این میدان بار بر اساس مصوبه کمیسیون ماده پنج مورخ ۱۰/۷/۹۱ تغییر کاربری داده و شهرداری درصدد طراحی و اجرای نقشه‌هایی با کاربری فرهنگی و خدماتی برای این محل با استفاده از سرمایه‌گذاران بخش خصوصی است.

 وی درباره بازرسی کارشناسان فنی و تخصصی از مجموعه شهرداری لار، خاطر نشان کرد: حداقل دستاورد حضور بازرسان این است که حساسیت رعایت مقررات و قوانین در پرسنل تقویت شده و علاوه بر این باعث می‌شود سطح آموزش پرسنل نیز ارتقاء یابد.

 شهردار لار درباره پروژه‌های مهم و اساسی که در چندماه گذشته در شهر لار شروع و به اتمام رسیده، گفت: مهم‌ترین این کارها که سبب رفع مشکلات و کاهش نواقص در سطح شهر لار شده را می‌توان به طور فهرست وار به روکش آسفالت بلوار سید عبدالحسین لاری، زیرسازی و آسفالت ادامه ۳۰ متری شهرک امام خمینی(ره)، آسفالت ۷ خیابان دوازده متری در شهرجدید، تعریض و زیباسازی پارک شهر ملّت، تکمیل ساختمان پلیس راه لار – جهرم، آسفالت محلّه‌های قدیمی شهر لار، تجهیز و افتتاح هنرسرای شهروند و اتمام سالن چند منظوره مدیریت بحران لار، آسفالت دو باند رفت و برگشت بلوار فرهنگ و غیره اشاره کرد.

 وی با ابراز خرسندی از همکاری مردم در اجرای پروژه‌ها، بیان کرد: درصددیم تا در چند روز آینده، پروژه عظیم آسفالت خیابان مدرس جنوبی را با اجرای عملیات جمع‌آوری آسفالت، حفاری، تعویض شبکه فاضلاب شهری و لوله‌گذاری شبکه گاز در دو فاز آغاز کنیم.


7 نظر

 1. شهر سوخته گفت:

  0

  0

  “برای زیباسازی شهر، در تلاش هستیم تا از نظرات کارشناسان و نخبگان دانشگاهی استفاده کنیم دست‌یابی به این مهم بارها از آنها دعوت شده ” احساس من این است که اقای قنبرنژاد در سیاه چاله عوام فریبی افتاده اند ، لطفا بفرماییند این کارشناسان و نخبگان چه کسانی هستند و خروجی عملیاتی این جلسات چه بوده. با تشکر

 2. ا- گرامی گفت:

  0

  0

  بزک نمیر خیار میاد کمبزه و خیار میاد.

 3. محمد گفت:

  0

  0

  چند ماهه با اين طرح به اصطلاح آرمانشهرتان گوش همه را كر كرده ايد. يك بار يكي بيايد جزئيات طرح را بگويد تا مورد نقد و بررسي نخبگان قرار گيرد. بعدش هم لطفا نحوه انتخاب اين مشاوران را بگوييد تا متوجه شويم باند و باند بازي نباشد.

 4. ناشناس گفت:

  0

  0

  با تشکر از شهردار پر تلاش لار که اهل عملند نه حرف..دست مریزاد

 5. ناشناس گفت:

  0

  0

  جاب اینجاست که از منتقدین و ژورنالیستهایی که به شیوه ی علمی در مورد معضلات شهری قلم می زنند دعوت نشده

 6. ناشناس گفت:

  0

  0

  متاسفانه تيم شهرداري خيلي ضعيف است. خصوصا در بحث اجتماعي و فرهنگي.

 7. ناشناسس گفت:

  0

  0

  یه فکری به حال ورودی شهر از طرف شیراز کنید انگار وارد دهات میشی

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان