میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۲ ق.ظ سرویس:اجتماعی, برگزیده ها 2 دیدگاه 854 بازدید

تشکر و قدردانی از دو مدیر پرتلاش و دلسوز لارستان

از سوی رییس شورای شهرستان انجام شد

تشکر و قدردانی از دو مدیر پرتلاش و دلسوز لارستان

روابط عمومی شورای اسلامی شهرستان: چند روز پس از انتقال زندانیان زندان لارستان به ساختمان جدید و در آستانه هفته «دولت»، موحدی رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان با رییس و مسئول فرهنگی عقیدتی اداره زندان این شهرستان دیدار کرد.

در این دیدار کوتاه، موحدی ضمن ابراز خرسندی از انتقال زندانیان به محلی درخور شأن و مناسب‌تر، از مسئولان شهرستان و آقایان بهزادی رییس و حسینی مسئول امور عقیدتی زندان لارستان و نیز همه همکاران و دست‌اندرکاران این امر مهم تقدیر و تشکر کرد.

ساختمان جدید زندان لارستان، که در محدوده‌ی بخش اوز واقع شده، در سال ۱۳۸۸ کلنگ‌زنی شده و کار ساخت آن شروع شده است. به گفته‌ی یکی از مسئولان زندان «با وجود تغییر سه مدیر کل زندان در استان فارس طی این مدت، به‌رغم ساخته شدن بیشتر بخش‌ها، اما درهای ساختمان جدید تا سال ۹۵ به روی زندانیان گشوده نشد.»

پس از آغاز ریاست آقای بهزادی در سال گذشته و حضور حجت الاسلام حسینی مسئول عقیدتی زندان لارستان، این دو مسئول پرتلاش و پیگیر رایزنی‌هایی با اکثر نهادها و مسئولان ارشد شهرستان آغاز کرده و تقاضای مساعدت نمودند. یکی از این نهادها شورای اسلامی شهرستان لارستان بود که متعاقب آن، دو دیدار از زندان قدیم و جدید ترتیب داده شد و برخی از اعضای شوراهای اسلامی شهر و بخش اوز لارستان از این دو مکان دیدن کردند که سبب دلگرمی مسئولان زندان شد.

پس از انتشار خبرهای آن دو بازدید در رسانه‌های مختلف و ادامه یافتن تلاش و پیگیری آقایان بهزادی و حسینی، در سال جاری روند کارها تسریع شد و پس از تکمیل بعضی بخش‌های ساختمان جدید زندان و برقراری انشعاب برق آن، افراد دربند از ساختمان قدیم به مجموعه‌ی جدید و بزرگ کنونی منتقل شدند.

رییس شورای اسلامی شهرستان در دیدار دیروز خود با مسئولان زندان لارستان، به دو بازدید انجام شده در سال گذشته از ساختمان زندان اشاره کرد و ضمن مفید خواندن آن دیدارها تصریح کرد: ما تنها انجام وظیفه کردیم و بقیه کارها قطعاً با لطف خداوند و تلاش و پیگیری شما مسئولان بزرگوار زندان به نتیجه رسیده است. وی ادامه داد: بنده شرمنده از این هستم که نتوانستم در شورای شهرستان قدم مهمی در این راستا بردارم اما تا آنجا که در توان داشتم با اعضای شوراهای اسلامی بخش و شهر اوز و نیز برخی معتمدان لارستان رایزنی کردم تا مشکلات و کمبودهای ساختمان جدید زندان برطرف شود.

موحدی با اشاره به برخی نیازهای باقی‌مانده‌ی زندان جدید، از مدیریت محترم اداره کل راه و شهرسازی لارستان خواست تا در ایجاد رمپ ورودی و خروجی (در جاده اصلی گراش- اوز) و آسفالت نمودن راه ورودی ساختمان جدید همچون دیگر پروژه‌های راهسازی تسریع و این عزیزان را یاری نماید.

رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان ضمن گرامی‌داشت یاد شهیدان دولت به‌ویژه شهیدان رجایی و باهنر و همچنین رشادت‌های شهدایی همچون شهید حججی، گفت: ما کار مهمی انجام نداده و نمی‌دهیم، این شهیدان و ایثارگران ما بوده و هستند که از سر و جان و هستی خود می‌گذرند و راه امنیت و پیشرفت ایران اسلامی را هموار می‌کنند.

در این دیدار، بهزادی رییس اداره زندان لارستان نیز ضمن تقدیر از شورای اسلامی شهرستان و شوراها و معتمدین لارستان، خدمت به زندانیان و خانواده‌های آنان را بسیار باارزش دانست و تأکید کرد: امیدواریم با این اقدام و به تبع آن ارائه خدمات بهتر به افراد دربند، زمینه اصلاح و آزادی آنان از زندان فراهم شود. وی موحدی را از نخستین مسئولان شهر و شهرستان خواند که از این مجموعه دیدن و از تلاش‌ها و راه‌اندازی ساختمان جدید قدردانی نموده، و ضمن انتقاد از کم‌توجهی یا بی‌توجهی دیگر مسئولان لارستان، اظهار داشت: این بازدیدها قطعاً برای ما و کارکنان زندان مایه دلگرمی و امید بوده و هست و می‌تواند مقدمه‌ای برای گسترش فعالیت‌های فرهنگی و اصلاحی در مجموعه جدید زندان لارستان شود.

حجت الاسلام حسینی مسئول امور فرهنگی و عقیدتی زندان هم از موحدی به‌خاطر تلاش‌ها و پیگیری‌های مستمرش تشکر کرد و گفت: با انتقال زندانیان از ساختمان قدیم به محل جدید، قطعاً محیط بزرگتر و بهتری برای فعالیت‌های فرهنگی، فنی و اعتقادی آنان برقرار شده است و این مهم می‌تواند از آسیب‌های احتمالی روحی به این عزیزان بکاهد. وی با اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال، برخی برنامه‌های واحد فرهنگی زندان و انجمن حمایت از زندانیان لارستان در راستای اشتغال‌زایی و کمک مالی به زندانیان را تشریح و خاطرنشان کرد: ما در این زمینه قطعاً به کمک و مشاوره شوراها به‌ویژه شورای اسلامی شهرستان نیاز داریم تا بتوانیم فعالیت‌هایمان را بسط و گسترش دهیم.

  عکس‌ها آرشیوی است

——————————————-

* خبرهای مرتبط (دیدارهای پیشین از ساختمان زندان):


2 نظر

 1. شهروند اوزی گفت:

  0

  0

  بین همه ادارات زندان سهم منطقه اوز شده است مردم اوز سالهاست که درخواست ادارات ثبت اسناد ودادگاه در اوز دارند ولی انچام نمی شود

 2. سید حجت کشفی گفت:

  0

  0

  با تشکر از آفتاب لارستان که این مطلب زیبا و تاثیر گذار را منتشر کردندو با تشکر از جناب آقای موحدی که در همه عرصه ها پیشگام و پیشقدم هستند و همچنین از دو مدیر پرتلاش که در راه اعتلای لارستان بزرگ کوشا هستند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان