میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۶:۲۸ ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 698 بازدید

تعامل، تعهد، استقلال فکری و کار تخصصی در شورا تقویت شود/ خدمت به مردم بدون توجه به گرایش سیاسی در اولویت باشد

فرماندار در دیدار با منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر لار:

تعامل، تعهد، استقلال فکری و کار تخصصی در شورا تقویت شود/ خدمت به مردم بدون توجه به گرایش سیاسی در اولویت باشد

منتخبان پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر لار با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در این دیدار جلیل حسنی ضمن تبریک به منتخبان پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر لار در سخنانی گفت: خدمت به مردم بدون توجه به گرایش سیاسی در اولویت اعضای جدید شوراهای اسلامی باشد.

وی با ابراز خرسندی نسبت به برگزاری انتخابات در فضایی آرام و مسالمت آمیز، تصریح کرد: خدا را شکر مردم با یک حرکت خود جوش و پرشور به صحنه آمدند و مشارکت تأثیرگذاری داشتند و من بعد وظیفه ما مسئولین است که به حدود و انتظارات مردم پاسخ مثبت دهیم. فرماندار لارستان اظهار امیدواری کرد بتوان با هماهنگی و با ترکیبی از توانمندی های اجتماعی، سیاسی، مدیریتی، فنی، متناسب با درخواست مردم و وضعیت شهر، انسجامی ایجاد کرد که بتوانیم بیشتر به مردم خدمت کنیم.

وی با بیان اینکه شهر لار دارای مشکلات فراوانی است؛ خطاب به منتخبین پنجمین دوره شورای اسلامی شهر لار افزود: سعی کنید حتی یک در صد هم بین خودتان اختلاف نباشد، و برای خدمت به مردم و رفع مشکلات مردم شهر لار اقدام نمایید ودر جلسات خود فقط و فقط به فکر منافع مردم و اتحاد در شهر باشید نه به دنبال تفرقه. زیرا ایجاد اختلاف وتعارض خنثی کردن توان همدیگر را در پی دارد و این مردم شهر لار هستند که متضرر می‌شوند.

حسنی با اشاره به اینکه «با اتحاد و همدلی است که فصل کاری و ماندگار در شهر رقم زده می‌شود»؛ تصریح کرد: اختلاف نظر و اختلاف سلیقه در همه افراد وجود دارد، ولی وقتی تصمیم یکی شد ، همه اعضای شورا با تعامل، همفکری و همکاری، ید واحده باشند و شبانه روز برای چنین مردم شریفی کار کنند و شهر را آباد و زیبا نمایند.

معاون استاندار فارس با تأکید بر ضرورت کار و فعالیت مستمر شورا تا روز آخر مسئولیت، افزود: اگر فعالیتی در این منطقه انجام شود، افتخارش برای بنده، مسئولین و مردم است، اما اگر خدای نخواسته کاری انجام نشود و وقت خود و مردم را هدر بدهیم، اول خود و بعد مردم ضرر خواهند کرد.

فرماندار ویژه لارستان اعضای دوره جدید را به کنار گذاشتن گرایش های سیاسی توصیه کرد و اظهار داشت: خواسته اکثریت مردم از شما بحث های تخصصی، اقتصادی، مبلمان شهری و مدیریت شهر و شهرداری است که انشاء الله اعضای جدید با توجه به اینکه دارای تجربه و تخصص لازم هستند، با هماهنگی و مشورت با مشاورین شهرسازی و معماری در جهت آبادانی و عمران و توسعه شهر تلاش و کوشش نمایند.

حسنی با بیان اینکه مردم شهر لار مردمی متدین، نیک اندیش، مشارکت جو، دلسوز، قانونمند و از یک فرهنگ غنی بالایی برخوردار هستند؛ خاطر نشان کرد: اعضای جدید شورای اسلامی شهر لار با نگاه و نگرشی نو شهر را از وضعیت سنتی در آورند و با استفاده از تمامی ظرفیت ها از سوی مردم و هم متخصصین و هم برنامه هایی که برای مردم ارائه کرده اند، خدماتی در خور شأن مردم ارائه و بسترها را طوری فراهم نمایند که از تمامی ظرفیت ها استفاده شود.

حسنی در پایان سخنانش ضمن تقدیر و تشکر از اعضای سابق شورای اسلامی شهر لار که خدمات ارزنده ای را در طول این ۴ سال به مردم ارائه کردند، آمادگی کامل فرمانداری ویژه لارستان در جهت همکاری و تعامل با منتخبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی اعلام نمود.

پیش از این نیز منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر لار هر کدام جداگانه از فرماندار، معاونین و تمامی اعضای ستاد انتخابات شهرستان تقدیر و تشکر کردند.


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    0

    0

    فقط مهندس علی پور عزیز ، تمام ?????????

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان