میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در10 ژانویه 2014 ساعت 3:46 ب.ظ سرویس:برگزیده ها, فرهنگ و هنر 2 دیدگاه 1,403 بازدید

تعداد آثار رسيده به سوگواره عكس عاشورايي امسال چند برابر سال هاي قبل است

armمحسن زارع، مدير سومين سوگواره عكس عاشورايي قاب سرخ:

تعداد آثار رسيده به سوگواره عكس عاشورايي امسال چند برابر سال هاي قبل است

روابط عمومي فرهنگسراي مرتضوي: دبیرخانه سومین سوگواره عکس عاشورایی قاب سرخ به زودی اسامی شرکت گنندگانی که آثار آنها بدون نقص و اشکال فنی دریافت شده را بر روی پایگاه اینترنتی خود قرار خواهد داد.
محسن زارع، مدیر سومین سوگواره عکس عاشورایی قاب سرخ، با اعلام این خبر گفت: استقبال چشمگیر هنرمندان عکاس سراسر کشور از این سوگواره به جهت تثبیت نام و جایگاه سوگواره در اذهان آنان، سبب شده تعداد آثار ارسالی به دبیرخانه امسال، چند برابر سال های گذشته باشد.
وی افزود: بدلیل بالا بودن تعداد آثار ارسالی و زمان بَر بودن دریافت اینترنتی با نظر به سرعت موجود اینترنت و همچنین بررسی خالی از نقص بودن مجموعه آثار ارسالی یک عکاس؛ اعلام اسامی شرکت کنندگان در دو نوبت صورت خواهد گرفت. وي افزود: نوبت اول مربوط به شرکت کنندگانی است که آثارشان تا مهلت اولیه فراخوان یعنی پنجم دی ماه دریافت شده و نوبت دوم که تا این لحظه نیز در دست بررسی است، مجموعه آثاری خواهد بود که بعد از زمان تمدید مهلت تا ۱۹ دی ماه، به دبیرخانه ارسال شده است.
زارع با بیان اینکه دبیرخانه سوگواره از روز یکشنبه بیست و دوم دی ماه، به صورت یک روز درمیان بسته هایی را بر روی پایگاه مجازی خود قرار خواهد داد، گفت: هر بسته شامل معرفی ۱۰ شرکت کننده به همراه عكس صاحب اثر و یک یا چند اثر قابل توجه عکاس به انتخاب دبیرخانه خواهد بود.
یادآور می شود آدرس پایگاه اینترنتی مذکور www.ghabesorkh.ir است.


2 نظر

 1. مرتضي از لار گفت:

  0

  0

  به دست اندركاران اين سوگواره خسته نباشيد مي گوييم.

 2. دانشجو گفت:

  0

  0

  اينطور كه پيش برويم سوگواره عكس عاشورايي لارستان در كل كشور صدا مي كند. اينكه اين فستيوال عكس با نشانه لارستان تبديل به معتبرترين جشنواره كشور شود به هيچ عنوان دور از دست نيست. مهم اين است كه هيئت برگزار كننده همت مضاعف كنند.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان