میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۲ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۱ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 202 بازدید

تعداد تخت های فعال بیمارستان لار با ۵۰ تخت افزایش به عدد ۱۸۴ رسید

تعداد تخت های فعال بیمارستان لار با ۵۰ تخت افزایش به عدد ۱۸۴ رسید

بیمارستان امام‌رضا(ع) لار تاکنون ۱۳۴ تخت فعال داشته که اكنون اين تعداد به ۱۸۴ تخت فعال و ٣١٣ تخت مصوب رسيده است.

دکتر اکبرزاده در گفت و گو با روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان، با اشاره به برنامه‌ها و اقدامات معاونت درمان در مدت اخیر اظهارداشت: از زمان مسئولیت در معاونت درمان، اولویت اول این معاونت، ایجاد نظم در برنامه‌ آنکالی-مقیمی و حضور پزشکان متخصص در بیمارستان‌ها بوده است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر برنامه ماندگاری و آنکالی پزشکان منظم و اصولی شده است تصریح کرد: با تکمیل سامانه آواب بسیاری از بخش‌های بیمارستان امام رضا(ع) لار برای اولین بار به ثبت وزارتخانه رسیده و پروانه بهره‌برداری آن صادر شده است.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی لارستان افزود: برخی از بخش‌های بیمارستان مانند سی تی اسکن به مدت هشت سال بدون پروانه بهره برداری مشغول به کار بوده‌اند که تمام حقوق نیروی انسانی و سایر هزینه‌های آن از هزینه‌های جاری بیمارستان صرف شده است.

وی خاطرنشان‌کرد: اکنون با ثبت این بخش‌ها و دریافت پروانه بهره برداری برای آن، از وزارتخانه هزینه لازم دریافت شده و هزینه‌های جاری بیمارستان صرف خودش می‌شود.

دکتر اکبرزاده عنوان کرد: سامانه آواب دانشکده علوم پزشکی برای اولین بار، کاملا به روز بوده که در همین راستا از وزارت خانه بصورت کتبی مورد تقدیر قرار گرفته‌ایم.

وی با اشاره به افزایش تعداد تخت‌های مصوب بیمارستان‌های لار و خنج افزود: بیمارستان امام‌رضا(ع) لار تاکنون ۱۳۴ تخت فعال داشته که اکنون این تعداد به ۱۸۴ تخت فعال و ٣١٣ تخت مصوب رسیده است. همچنین تعدادی از بخش های دیگر نیز به رغم فعال بودن فاقد پروانه بهره برداری بودند که توانسته‌ایم مجوز آن‌ها را نیز دریافت کنیم.

معاون درمان دانشکده علوم پزشکی لارستان با بیان اینکه افزایش تخت های مصوب بیمارستان های اوز و بیرم نیز در دست اقدام است، گفت: در بیمارستان نبی اکرم(ص) خنج ۴۸ تخت فعال بوده که با مجوزهای جدید این تعداد به ۱۰۴ تخت افزایش یافته است.

دکتر اکبرزاده به کسب سهمیه مناطق محروم در رشته های مختلف پزشکی اشاره نمود و خاطرنشان‌کرد: جذب نیروهای بومی در قالب تعهد خدمت مناطق محروم افزایش داشته که موجب می‌شود پزشکان متعهد تا چندسال در منطقه آماده خدمت رسانی باشند.

وی تصریح کرد: با توسعه، بهسازی و افتتاح بخش‌های جدید در قالب پروژه‌های عمرانی بیمارستان، شاهد خدمات درمانی با کیفیت تر و افزایش رضایتمندی مردم باشیم.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان