میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در31 مارس 2015 ساعت 2:15 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 1,460 بازدید

تعداد مسافران نوروزي ساكن در مدارس لارستان تاكنون به ۱۷ هزار نفر رسيده است

«فیاض پور» در دیدار با فرماندار لارستان عنوان کرد: 

تعداد مسافران نوروزي ساكن در مدارس لارستان تاكنون به ۱۷ هزار نفر رسيده است

به مناسبت حلول سال نو، محمد فیاض پور معاون مدیر کل و رییس آموزش وپرورش به اتفاق معاونین خود با حضور در فرمانداری ویژه لارستان ضمن تبریک این عید باستانی گزارش مختصری از اقدامات ستاد اسکان فرهنگیان و آخرین آمار پذیرش توسط این ستاد ارائه نمودند.
به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش وپرورش لارستان، در این دیدار فیاض پور در سخنانی با تقدیر از مجموعه فرمانداری و سایر ادارات که در امر اسکان مهمانان فرهنگی با آموزش و پرورش همکاری داشته اند گفت: تا نهم فروردین تعداد۱۴۴۶اتاق در اختیار ۳۲۴۸ خانواده قرار گرفته است و در مجموع بیش از ۱۷۰۰۰ نفر روز تا دهم فروردین توسط این ستاد پذیرش و خدمات دهی شده اند.

DSC_0479

نجیب زاده فرماندار ویژه لارستان نیز از تلاش مجموعه آموزش وپرورش در استقبال مطلوب از فرهنگیان عزیز سراسر کشور و کارمندان سایر ارگانهای دولتی تقدیر نمود.
همچنین زینلیان معاون فرماندار به اتفاق مدیر آموزش و پرورش با حضور در ستاد اسکان فرهنگیان و بازدید از چند مدرسه مجری طرح اسکان، از نزدیک امکانات واقدامات این ستاد را بررسی نمودند.
گفتنی است سال گذشته ستاد اسکان فرهنگیان لارستان از حیث آمار پذیرش مسافر و نوع خدمات دهی رتبه سوم استان را پس از شیراز و مرودشت به خود اختصاص داد و پیش بینی می شود با این روند امسال نیز همین رتبه را به دست آورد.

DSC_0445 DSC_0484 DSC_0486 DSC_0424


2 نظر

 1. ماشال گفت:

  0

  0

  مهمون نوروری ول کنید.فکر بیکاری ما جوانها باشید.خدا به کی بگم که گوش کنه

 2. آهو دشتی گفت:

  0

  0

  مسافران نوروزی مقصدشان معمولا” قشم و بندر عباس است که لار در مسیر آنها واقع شده.کمتر مسافری برای خود لار به لار می آید.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان