میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در22 اکتبر 2020 ساعت 10:19 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 213 بازدید

تعداد نیروهای شرکتی علوم پزشکی لارستان از نیروهای رسمی آن بیشتر است

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی لارستان:

تعداد نیروهای شرکتی علوم پزشکی لارستان از نیروهای رسمی آن بیشتر است

به گزارش آفتاب لارستان، دکتر رامین اقتداری در نشست خبری با اصحاب رسانه لارستان در پاسخ به سوالی مبنی بر جذب بدون آزمون برخی از نیروهای شرکتی دانشکده ی علوم پزشکی لارستان در سال های گذشته اظهار کرد: در طول این چند سال، به هر دلیلی، تعداد نیروهای شرکتی از نیروهای رسمی بیشتر است و شاید تنها دانشکده ای در کل کشور هستیم که این مشکل را دارد؛ بنابراین، خودمان باید فکری برای حل این مشکل کنیم.

وی خاطرنشان کرد: یکی از راه حل ها، افزایش نیروی استخدامی است، همچنین، جذب نیروی شرکتی نداشته باشیم و از همین نیروهای موجود در پست های مختلف استفاده کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی لارستان تصریح کرد: در سال های گذشته، هر گاه می خواستند کسی را مشغول به کار کنند به علوم پزشکی حواله می دادند، فشارها از جاهای مختلف بر روی سیستم علوم پزشکی بوده است، ما دیگر نمی توانیم نیرو بگیریم و این امکان دیگر برای ما وجود ندارد.

دکتر اقتداری افزود: در این شرایط اقتصادی، هیچ نظری بر تعدیل یا اخراج نیرو نیست و چیزی که حق نیروهای شرکتی باشد در قالب قانون کار به آن ها پرداخت خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در این شش ماهی که بحران داشتیم حقوق نیروهای شرکتی پرداخت شده و در این ماه شاید زودتر هم پرداخت شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشکده علوم پزشکی لارستان تصریح کرد: نیروهای شرکتی دانشکده در قالب چهار شرکت هستند و بالغ بر ۶۵۰ تا ۷۰۰ خانوار از این محل، کار و ارتزاق می کنند.


1 نظر

  1. شهروند اوز وانتظار از دکتر اقتداری گفت:

    0

    0

    جناب دکتر اقتداری لطف کنید سری یه شهرستان اوز به زنید واز شبکه بهداشت ودرمان تازه تاسیس ان که هیچ امکانات وتجهیزاتی ندارد بازدید کنید مردم صبور اوز انتظار دارند که شما چارت تشکیلاتی این شبکه را تکمیل نمایید با تشکر

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان