میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۷:۱۰ ق.ظ سرویس:عناوین اصلی 2 دیدگاه 276 بازدید

تغییرات جدید در فرمانداری و دو بخشداری لارستان/ سومین معاونت فرمانداری ویژه لارستان تشکیل شد

تغییرات جدید در فرمانداری و دو بخشداری لارستان/ سومین معاونت فرمانداری ویژه لارستان تشکیل شد

سومین معاونت فرمانداری ویژه لارستان به نام معاونت عمرانی تشکیل شد. از قرار معلوم احمد دلاور، بخشدار صحرای باغ این سمت را برعهده می گیرد و بجای او احمد علمدار بخشدار بنارویه به صحرای باغ می رود. در بنارویه نیز محمدمهدی ظریف طی مراسمی به عنوان بخشدار جدید حکم گرفت.

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم شهرستان‌های لارستان خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، احسان طاهری معاون برنامه‌ریزی فرمانداری ویژه لارستان، عبدالرحیم مقیمی رییس شورای اسلامی شهرستان، حجت الاسلام روانبخش امام جمعه بنارویه، اعضا شورای اسلامی شهر  و بخش، دهیاران وجمعی از  معتمدین و خیرین، بخشدار جدید بنارویه لارستان معرفی شد.

در این جلسه شورای اداری که در سالن اجتماعات بخشداری بنارویه برگزار شد؛ فرماندار ویژه لارستان درسخنانی خطاب به بخشدار جدید بنارویه تاکید کرد: سرکشی به روستاها را سرلوحه کار خود قرار دهد، چرا که این مهم می تواند رافع بسیاری از مشکلات و درخواست های روزمره مردم باشد.

وی ادامه داد: بررسی مشکلات مردم از نزدیک به ویژه در مناطق روستایی، بسیار اهمیت دارد و امیدواریم با همکاری مردم و مسوولین مشکلات اساسی مردم مرتفع شود.

حسنی با تاکید بر اینکه انتظار داریم بخشدار جدید تکریم ارباب رجوع، رعایت قانون و حقوق شهروندی را سرلوحه کار خود قرار دهد، اظهار کرد: بخشدار باید از پرداختن به مسایل حاشیه‌ای و تفرقه انگیز پرهیز کند و خدمت به مردم و خوش خلقی و گشاده‌رویی را در اولویت قرار دهد.

وی افزود: مردم مناطق محروم بیش از دیگران نیازمند حمایت همه جانبه مسئولان هستند و باید تلاش بیشتری در مناطق محروم انجام شود تا آنان نیز همچون دیگر مناطق از تمامی امکانات برخوردار باشند.

معاون استاندار فارس دیدار با علما و روحانیون، خانواده معظم شهدا، ایثارگران، تعامل با امام جمعه، نماینده مردم، شوراها، محرومیت زدایی، اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید، پیگیری طرح ها و پروژه های نیمه تمام، تعامل با تمامی گروه ها و احزاب و غیره را از دیگر وظایف بخشدار عنوان کرد.

حسنی در پایان سخنانش از احمد علمدار بخشدار سابق تقدیر و برای محمد مهدی ظریف بخشدار جدید بنارویه هم آرزوی موفقیت کرد.

در ادامه حکم انتصاب محمد مهدی ظریف بعنوان بخشدار جدید بنارویه به وی تقدیم و از خدمات احمد علمدار بخشدار سابق هم با اهدا لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

در این مراسم همچنین دکتر جمشید جعفرپور نماینده مردم شهرستان‌های لارستان خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، حضرت حجت الاسلام والمسلمین روانبخش امام جمعه بنارویه، منصور جعفری رییس شورای اسلامی شهر بنارویه و احمد علمدار و محمد مهدی ظریف بخشداران سابق و جدید بنارویه هم به ایراد سخن پرداختند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ محمد مهدی ظریف بخشدار جدید بنارویه اهل و ساکن بنارویه و دارای مدرک کارشناسی علوم اجتماعی می باشد و پیش از این نیز چند سال کارمند بخشداری بنارویه بوده است.


2 نظر

 1. ناشناس. گفت:

  0

  0

  همش شعار شعار شعار. کدام یک از بخشداری ها از نزدیک مشکلات روستاهاروبررسی و برطرف کردند.

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  سلام،واقعا شعار،شعار.بالای صد بار رفتم فرمانداری،شهرداری،شبکه بهداشت برای محله آلوده از کود گوسفند و… ولی مسئولی پاسخگو نیست

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان