میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در25 اکتبر 2014 ساعت 10:49 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 1,467 بازدید

تفاهم شهردار لار با اساتيد هنر دانشگاه علمي كاربردي

به منظور زيباسازي شهر

تفاهم شهردار لار با اساتيد هنر دانشگاه علمي كاربردي

روابط عمومی دانشگاه جامع علمي كاربردي لارستان: قنبرنژاد شهردار لار، نماینده کمیته زیباسازی شهرداری، شورای شهر و جمعی از کارکنان شهرداری با اسماعیلی ریاست دانشگاه علمی – کاربردی لار و اساتید گروه هنر در محل دفتر شهردار در خصوص زیباسازی شهری و انعقاد تفاهم نامه فی مابین مذاکره نمودند.

در این نشست ابتدا شهردار ضمن تشکر از توجه دانشگاه به مقوله زیباسازی شهری اظهار داشت: امیدواریم با ارائه پیشنهادات، همفکری و همدلی بتوانیم در تحول شهر اقداماتی انجام دهیم.

سپس اسماعیلی رئيس دانشگاه ابتدا ضمن تشکر از شهردار که به توانمندی و مهارت اساتید باور دارد افزود: اگر در بحث شهرنشینی و در نظر طراحان شهری، هویت فرهنگی و دینی مد نظر قرار نگیرد در واقع بخشی از ضرورت روحی و روانی مردم را نادیده گرفته اند و عدم توجه به این مهم حتی در ظاهر شهرهای ما یک ناهماهنگی و اغتشاش ایجاد می کند و پیامد آن این است که نه تنها مردم آن شهر نشاط و شادابی را شاهد نیستند بلکه دچار آلودگی بصری نیز می شوند و همچنان به دنبال آهنگ هارمونیک و جذاب در محیط می باشند لذا یکی از مهمترین سرفصل ها در زمینه زیبا سازی شهری، بهره گیری از هنر گرافیک محیطی و نقاشی های میدانی است که خود اسباب جذابیت بصری شهروندان را فراهم می نماید و پرداختن به فعالیتهایی همچون طراحی گرافیک تابلوهای شهری، خط و حروف، نقاشی دیواری، رنگ و حجم در منظر شهری می تواند کمک شایانی به این جذابیت ها نماید.

5-(5)

دانشگاه علمی – کاربردی با توجه به پتانسیل اساتید گروه هنر زمینه مطلوب تعامل بین دانشگاه و شهرداری را در این راستا فراهم نموده است.

گفتنی است  نماینده کمیته زیباسازی شهرداری نیز به بیان پیشنهاداتی در این خصوص پرداخت و بر ضرورت برگزاری همایش سبک های نقاشی شهری در بین مجمع شهرداری ها اشاره نمود.

در ادامه پس از بیان نقطه نظرات اساتید و ديگر حاضران در نشست مقرر گردید دانشگاه اعضاي کمیته فنی و تخصصی را از بین اساتید و متخصصان شهرستان به شهرداری معرفی نمایند تا کاری علمی، ماندگار و با برنامه هایی جامع در زیباسازی شهرستان رقم بخورد.


2 نظر

 1. ناشناس گفت:

  0

  0

  نماینده زیباسازی شهرداری اسم نداشت ؟؟؟

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  يكي از هنرمندان شهر كه تصوير هستند و به درجه جانبازي رسيده اند خود ايشان در همين دانشگاه در مقطع كارشناسي درس ميخونند چطور جز اساتيد هستند؟

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان