میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در7 جولای 2020 ساعت 12:49 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند 9 دیدگاه 543 بازدید

تقاضا برای استفاده از زمین های خارج از محدوده زیاد است/ باید در زمین های بلااستفاده بین دو شهر ساخت و ساز شود/ درصدی از نارضایتی مردم به دلیل «ساختمان» شهرداری است

شهردار لار در نشست خبری:

تقاضا برای استفاده از زمین های خارج از محدوده زیاد است/ باید در زمین های بلااستفاده بین دو شهر ساخت و ساز شود/ درصدی از نارضایتی مردم به دلیل «ساختمان» شهرداری است

به گزارش آفتاب لارستان، شهردار لار در نشست خبری روز دوشنبه، ۱۶ تیرماه، در مورد مجموعه ۳۸ هکتاری اظهار کرد: از آنجایی که این مجموعه در شمال شهر قرار دارد بهترین آب و هوا را دارد و قرار است رایزنی کنیم تا این کار توسط بخش خصوصی انجام شود.

برای مجموعه ۳۸ هکتاری شهر در نظر داریم که در ابتدا مجتمع خدمات رفاهی را شروع کنیم

محمدرضا قنبرنژاد در مورد فازهای مختلف این مجموعه گفت: در نظر داریم که در ابتدا مجتمع خدمات رفاهی را شروع کنیم و یک ماهی است که در حال پیگیری مجوز پمپ بنزین هستیم تا بعد از اینکه این مجوز را گرفتیم رغبتی برای سرمایه گذار باشد و با بخش خصوصی وارد سرمایه گذاری شویم.

وی افزود: با توجه به حجم پراکندگی ای که در مناطق مختلف وجود دارد می طلبد که یک پارک هشت یا ده هکتاری به عنوان نمادی از کل مناطق داشته باشیم و این پتانسیل وجود دارد و باید سرمایه گذار رغبتی داشته باشد تا آن را بسازد.

برای پارک های محلات در حال کار هستیم

شهردار لار تصریح کرد: برای پارک های محلات در حال کار هستیم و دیروز پیمانکار آسفالت کوچه ها و محله ها مشخص شده است که کار آن به زودی (۱۵ یا ۲۰ روز آینده) شروع می شود.

از کسانی که عوارض شان را دیر پرداخت می کنند درخواست می کنیم که آن را به موقع پرداخت کنند

قنبرنژاد با تشکر از شهروندانی که عوارض شان را زود پرداخت می کنند اظهار کرد: از کسانی که عوارض شان را دیر پرداخت می کنند درخواست می کنم که آن را به موقع پرداخت کنند تا بتوانیم خدمتی به مردم شهرمان انجام دهیم چون هیچ جا به پراکندگی شهر لار نیست و برای جمع آوری زباله مشکل داریم.

از مردم می خواهم که برای زمین های بلااستفاده بین دو شهر پای کار بیایند

وی خاطرنشان کرد: با توجه به پراکندگی زیادی که در شهر وجود دارد از مردم می خواهم که برای زمین های بلااستفاده بین دو شهر پای کار بیایند و شهرداری و شورای شهر هم کمک می کند که این حجم از تقاضای زمین های خارج از محدوده نداشته باشیم.

شهردار لار تصریح کرد: اگر قانونی مصوب شود که مردم برای زمین های بلااستفاده شهری پای کار بیایند و استفاده کنند حتی اگر شهرداری یک ریال هم عوارض نگیرد همین که ساخت و ساز می شود بیشتر از ۳۰۰ شغل و گردش اقتصادی به جریان می افتد.

محمدرضا قنبرنژاد افزود: مجموعه شهرستان به همراه مدیریت شهری باید به صورت یکپارچه همکاری کنند تا این اتفاق بیفتد.

مسیر پیاده رو و دوچرخه سواری ۲۰ متری شهید موحدی (ادامه ی پارک نخل) زیرسازی شده و در حال شروع شدن است

وی اظهار کرد: مسیر پیاده رو و دوچرخه در ۲۰ متری شهید موحدی (ادامه پارک نخل) هم زیرسازی شده و در حال شروع شدن است و کار پیاده رو خیابان طاهری شهر قدیم نیز دو روزی است که شروع شده است.

ضرورت تکمیل ساختمان جدید شهرداری

شهردار لار در مورد ساختمان جدید شهرداری گفت: مرحله اول این ساختمان که اسکلت است به اتمام رسیده و برای مرحله دوم آگهی داده ایم، پیمان کاری هم برنده شد اما با توجه به تورمی که به وجود آمد پیمانکار اظهار کرد که نمی تواند کار کند و الآن در مرحله ای هستیم که پس از برآورد قرار است چند نفر از همکاران مان را به سازمان همیاری شهرداری شیراز بفرستیم، سریع آگهی آن را بزنیم و کار را شروع کنیم.

قنبرنژاد افزود: سعی می کنیم که فاز اول این کار و قسمت اداری سریع تر انجام شود و من احساس می کنم درصدی از نارضایتی مردم به دلیل پالا و پایین شدن شان در مجموعه ی شهرداری است.

پروژه زمین فوتسال محله کهوویه در حال اتمام است

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: یک زمین فوتسال در محله کهوویه ایجاد کرده ایم که کار آن تمام شده و زمین چمن مصنوعی هم خریداری شده و به زودی کار چمن نیز با مشارکت سپاه و شهرداری و اهالی شورای همان محله به اتمام می رسد و مخصوص آن محله نیست بلکه اگر نیاز بود سایر محلات دیگر نیز می توانند استفاده کنند.

فاضلاب شهری وظیفه شهرداری نیست و همکاری مجموعه مدیریت شهری و نماینده را می طلبد

شهردار لار در مورد فاضلاب شهری اظهار کرد: اگر می خواهند در این زمینه همچون شهرهای اقلید و داراب کار کنند باید کد، ردیف اعتباری و بودجه بگیرند، مجموعه شهرداری هم در حد توان کمک می دهد اما در کل وظیفه شهرداری نیست و همکاری مجموعه مدیریت شهری با همکاری نماینده را می طلبد.

شهردار لار تصریح کرد: با وجود شیوع کرونا، معاونت فرهنگی و روابط عمومی شهرداری به صورت مرتبط برنامه داشتند.


9 نظر

 1. شهروند گفت:

  0

  0

  جناب آقای شهردار ضمن عرض سلام و خداقوت:
  لطفا در مورد هیأت امنا دارالرحمه که اکثر شهروندان از عملکرد این افراد ناراضی هستند و در خصوص عدم برگزاری مجمع عمومی جهت انتخاب اعضای هیأت امنا دارالرحمه و یا عدم صدور احکام اعضای جدید( حاج مسعود راستی، حاج بهادر اخری، حاج رضا علی استوار، محمد رضا زائر) با توجه به مصوبه شورای اسلامی شهر لار لطفا دستور پیگیری و تسریع فرمایید.

 2. درد و دل گفت:

  0

  0

  جناب آقای قنبرنژاد شهردار محترم لار
  جناب آقای مهندس میرپور ریاست محترم شورای اسلامی شهر لار:
  لطفا در خصوص کندی کار پارک سرداران که از سال ۹۵ مراحل کلنگ زنی صورت گرفته است و با توجه به پیشرفت فیزیکی اندک و تعطیلی دوباره این پروژه!!!! توضیحات معقولانه ای اگه دارید ارائه بفرمایید.( در یک کلام این پارک کی افتتاح میشه؟)
  بنظرم شهروندان تا انقلاب مهدی باید صبرکنند!!

 3. شهروندان محله کهویه گفت:

  0

  0

  جناب آقای قنبرنژاد شهردار محترم لار
  جناب آقای مهندس میرپور ریاست محترم شورای اسلامی شهر لار
  جناب آقای جاهدی فرماندهی محترم ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان
  جناب آقای حاج رضا علی استوار
  یاوران شورای محله کهویه
  تشکر صمیمانه از کلیه دست اندرکاران در خصوص تکمیل زمین چمن مصنوعی و ان شاله افتتاح بزودی آن و استفاده شهروندان از این فضای ورزشی…
  “خدا قوت”

 4. س راضی گفت:

  0

  0

  احسنت بر شما بادیدگاههای عالی تان موفق و پایدار باشید ..

 5. وارث گرفتار گفت:

  0

  0

  بعضی زمین ها وراث زیادی دارند یه قانون بزارید بشه وراثی که تمایل دارند بفروشند یا کار کنند تا اون یکی دو نفری که به دلیل عدم نیاز مالی کار را لنگ کردند در آخر بمانند با زمین های باقیمانده و تصمیمات دولت

 6. ناشناس گفت:

  1

  0

  شورای این دوره در کل ضعیف بودند هم در آبادانی شهر وهم در انتخابات منفعل وبی تفاوت عمل کردند.

 7. شهرام سعیدی گفت:

  1

  0

  مطالب گروه ها و ایده های مردم را به نام خود نزنید .سه سال چه کردید در شورا سال اخر به فکر ایده افتادید .مردم دیگه گول نمی خورند .

 8. محمد کاظم گفت:

  0

  0

  دیدگاهای در گروه ها و توسط افراد بوده نه این اقایان که شو تبلیغاتی راه انداختن

 9. درد دل گفت:

  0

  0

  با سلام
  لطفا آقای شهردار لطفا به نظر خوانندگان مطالب در سایت احترام بزارید و جواب اظهار نظر و پیشنهاد و انتقادات شهروندان هم بدید.
  ممنون

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان