میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در16 فوریه 2015 ساعت 6:05 ق.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 1,635 بازدید

تقدير ساكنان محله «پل جلدان» و «شهرك امام خميني» از شهرداري لار

تقدير ساكنان محله «پل جلدان» و «شهرك امام خميني» از شهرداري لار

آفتاب لارستان: جمعي از ساكنان محله «پل جلدان» و «شهرك امام خميني (ره)» لار با ارسال نامه اي به اين سايت از توجه شهرداري لار به محلات محروم شهرقديم تقدير و تشكر كرده اند. در بخشي از اين نامه چنين آمده است:

***

سال ها بود كه ساكنان محلات محروم شهرقديم و ازجمله ساكنان پل جلدان و شهرك امام خميني (ره) لار از توجه مسئولان شهري كم بهره بودند. در اين دوره اما شاهد توجهي ويژه از سوي شهرداري لار به اين محلات كه ساكنان آن عمدتا جزو اقشار كم برخوردار جامعه هستند مي باشيم.

wsw

از ابتداي دوره جديد شهرداري لار و انتصاب جناب آقاي قنبرنژاد، شاهد آسفالت ۴۰ متري اصلي اين شهرك و بعد از آن هم آسفالت خيابان هاي فرعي هستيم. همچنين از چند وقت پيش اين شهرداري محترم اقدام به تجهيز پارك محله اي «لاله» كرده است و چند قلم وسايل بازي كودكان و تجهيزات بدنسازي و ورزشي را به اين پارك افزوده است. اين اقدام باعث شده كودكان و افراد بزرگسال زيادي بتوانند از اين پارك محله اي استفاده كنند.

ما ساكنان پل جلدان و شهرك امام خميني (ره) لار با نوشتن اين نامه خواستيم ضمن قدرداني از شهرداري محترم لار و آرزوي موفقيت و سربلندي براي اين مجموعه پرتلاش ادامه توجه به محلات محروم شهرقديم لار را درخواست نماييم.

جمعي از ساكنان پل جدان و شهرك امام خميني(ره) لار

de38


1 نظر

  1. هادی گفت:

    0

    0

    واقعا دمشون گرم ولی ناکافی,چرا باید به شهر جدید اینقدر بها داد و شهر قدیم از همه چیز محروم بمونه

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان