میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در9 آگوست 2014 ساعت 11:01 ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 735 بازدید

تقدير سرپرست اداره ارشاد لارستان از جعفرپور

درپي اختصاص بودجه براي تكميل پروژه تالار وحدت لار

تقدير سرپرست اداره ارشاد لارستان از جعفرپور

روابط عمومي اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي لارستان: آيدا هاشمي، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي در پي اختصاص بودجه براي ساخت سالن كف در پروژه تالار وحدت لار توسط نماينده مردم در مجلس از او طي نامه اي تقدير كرد. متن اين نامه در پي مي آيد:

با اهداء سلام  همراه با مهر و احترام

مفتخریم که با همراهی شما و درایت هنرمندانه تان توانسته ایم ارزشهای ایران اسلامی را در گرو رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) پاس داشته و انشاءا.. که این راه نیز مستدام خواهد ماند.

حوزه فعالیتی خلاقانه شما توان آن را دارد تا هر آنچه که شایسته است را در اذهان جامعه اسلامی و حوزه های مختلف فرهنگ و ادب هنر ، مقتدرانه به پیش برد. به این امید که در سایه سار توجهات خداوند مهربان این مهم با اندیشه های ناب و ارزشیتان دوام و ماندگاری خود را حفظ نماید.

به پاس همدلی و همکاری های بیدریغتان با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان و به ویژه اختصاص بودجه برای احداث سالن کف «پلاتو» در تکمیل پروژه  تالار وحدت، تقدیر و تشکر قلبی خود و همکارانم و هنرمندان را ارزانی همت والایتان می نمایم تا از این طریق سپاسی هر چند ناچیز نثار دستان پر تلاش آن گرامی ارجمند و دیگر عزیزان همراه شما باشد.

آیدا هاشمی حسینی

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان