میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۷ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 330 بازدید

تقدیر انجمن «دوستداران محیط زیست» از هیئت های مذهبی لارستان

تقدیر انجمن «دوستداران محیط زیست» از هیئت های مذهبی لارستان

انجمن «دوستداران محیط زیست» از تمامی هیئات مذهبی و دسته های سینه زنی و عزاداری که در ایام عزاداری محرم به پیشنهادات و توصیه های آنها در جهت استفاده از ظروف گیاهی ویژه توجه کردند تقدیر و تشکر نمود.

همانطور که غالب شهروندان دیدند امسال بطور محسوسی استفاده از این ظروفِ قابل بازگشت به طبیعت در نذری های ایام محرم بیشتر شده بود و بخشی از این اتفاق ارزشمند به همت فرهنگسازی انجمن ها و تشکلات مردمی ازجمله انجمن دوستداران محیط زیست در لارستان شکل گرفت.

انجمن دوستداران محیط زیست همچنین از گروه «آینه طبیعت» که با همکاری این انجمن طرح خادمان حسینی را با موفقیت اجرا کردند تقدیر نموده است. در این طرح تعدادی از جوانان به صورت خودجوش به جمع آوری زباله های خیابان های لار پرداختند که بازتاب زیادی در شبکه های اجتماعی و پیام رسان داشت.

گفتنی است انجمن دوستداران محیط زیست طی سه سال اخیر و قبل از ایام محرم با حضور در همایش عاشوراییان و یا برگزاری کلاس های آموزشی با عنوان مضرات استفاده از ظروف یکبار مصرف و معرفی ظروف گیاهی ویژه، هیئت‌های مذهبی را راهنمایی کرده است.

حضور مداوم در نمایشگاه های هفته سلامت و هفته محیط زیست و جشن سررسیدهای سفید و… نیز از جمله فعالیتهای این انجمن در جهت فرهنگسازی حفظ بهتر محیط زیست و طبیعت است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان