میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در26 فوریه 2020 ساعت 3:01 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 13 دیدگاه 269 بازدید

تقدیر دفتر نماینده از بانیان راه اندازی پردیس فرهنگیان لارستان

تقدیر دفتر نماینده از بانیان راه اندازی پردیس فرهنگیان لارستان

دفتر دکتر جمشید جعفرپور، درپی راه اندازی دانشگاه (پردیس) فرهنگیان لارستان از بانیان و عوامل آن تقدیر کرده و تاکید کرده است این اتفاق بزرگ در هیاهوی انتخابات مخفی مانده است.

متن دفتر نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز به شرح زیر است:

***

بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف شهرستان های لارستان ،خنج، گراش و اوز، همکاران فرهیخته فرهنگی و دانش آموزان پرتلاش

همزمان با یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه  اتفاقی بزرگ رخ داد که در هیاهوی انتخابات مخفی ماند.

با استعانت از پروردگار متعال و در فجر چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران دانشگاه فرهنگیان پردیس لارستان که جزو خواسته های مردم بود پس چندین سال پیگیری در بهمن ماه ۹۸ راه اندازی شد.

 نخستین گروه از دانشجویان دانشگاه فرهنگیان با مجوز ریاست دانشگاه جناب آقای دکتر خنیفر نیمسال تحصیلی بهمن را در لارستان آغاز نموده و با تصویب هیئت امنا، تایید سازمان مرکزی دانشگاه فرهنگیان و نامه شماره ۲۵۴۲۳۷/۲ مورخ  ۲۵ آذرماه ۹۸ معاونت آموزشی وزارت علوم تحقیقات و فناوری از طریق آزمون سراسری سال ۱۴۰۰-۱۳۹۹، با هدف تامین و تربیت معلمان، مدیران، مربیان کارکنان و پژوهشگران مومن و متعهد، مرتفع نمودن کمبود نیروهای انسانی مورد نیاز ادارات آموزش و پرورش استان خصوصاً جنوب فارس، ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان منطقه، امکان تحصیل دانشجویان در کنار خانواده و کاهش هزینه های دوران تحصیل دانشجویان، اقدام به پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی در رشته آموزش ابتدایی خواهد نمود.

دفتر دکتر جعفرپور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس لازم می داند ضمن تبریک‌ به مردم شریف لارستان بزرگ از مساعدت دکتر افلاکی فرد رئیس دانشگاه فرهنگیان فارس، مهندس حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، دکتر اسماعیلی مدیریت آموزش و پرورش لارستان کمال تشکر و امتنان را داشته باشد.

دفتر دکتر جعفرپور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس


13 نظر

 1. لاری. معلم گفت:

  1

  0

  به خاطر. پایان. دوره. کارها را. بزرگ. نمایی. میکنند اسم این. دانشگاه. فرهنگیان فارس. است. وتنها یک. رشته. اموژش. ابتدایی. دارد. که. همه. انها. اهل. شهرهای. فارس. است. والسلام

 2. ناشناس گفت:

  1

  2

  درود بر دکتر جعفرپور که خالصا لله برای لارستان بزرگ (چهار شهرستان) کوشید

 3. از خنج گفت:

  0

  1

  جعفر پور شاید برای لار خالصانه کار کرد وبا سایر شهرستانها چنین نبود وبا تمام قوا با شهرستان شدن اوز هم مخالفت کرد اما نتوانست ومنطقه جنوب فارس دارای ۴ شهرستان وفرمانداری مستقل شد

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   آقایی از خنج ، بی چشم و رویی هم حدی دارد. که شما و امثال شما شامل این صفت شده اید.
   در آرزویتان و تنها خواسته یتان زمینهایتان بود که با تلاش مجدانه دکتر جعفرپور به سرانجام رسید.
   غصب زمین و تفرجگاه آموزش و پرورش بود توسط شرکت قدس آزاد به کمک چندتن از جیره خواران همشهری شما که دو بار دکتر جعفرپور از چنگ این زورگویان و زمینخواران بیرون آورد.
   بلند کردن بیمارستانی که تا خرخره در بدهی و عدم پرسنل مانده بود و با تلاش دکار و مسئولین شهرستان خنج ، زیر نظر علوم پزشکی لار آمد و علاوه بر تسویه حساب بدهی ها گام بلندی در تکمیل تجهیزات و آوردن متخصص و پرسنل برداشته شد.
   در زمینه راه و در بعضی راه ها با کمک خیرین گامهای خوبی برداشته شد.
   در ورزش و ……… اتفاقات مهم و مثبتی برای شهرستان کهن خنج به حق اتفاق افتاد
   پس بیایید قدرناشناسی و بی لیاقتی را به دور از مسائل سیاسی کنار بگذارید.

 4. ان الله لا یحب کل مختال فخور گفت:

  0

  1

  ان الله لا یحب کل مختال فخور
  سلام
  جناب مسئول دفتر خودبین و خودرای دفتر نماینده خودشیفته
  لطفا با این پیامها خاطرات ۸سال حضور تلختان را زنده نکنید و نمک بر این زخم که هشت ساله تحملش کردیم نپاشید و بگذارید حال که الحمدلله اوضاع بر وفق مراد شما نبود و شکست خوردید به راحتی فراموشتان کنیم.

 5. ناشناس گفت:

  1

  0

  قشنگ مشخص بود که به خاطر انتخابات این یه کلاس رو تو لار تشکیل بدن که بگن دانشگاه فرهنگیان اوردیم تو لار….

 6. فرهنگی گفت:

  1

  0

  چرا کارمندان دانشگاه باید از کارمندان اداره اموزش و پرورش تامین بشن؟ اگر کد دانشگاه دادن که باید خودش کارمند مستقل براش تعریف بشه
  ما الان میریم اداره اموزش و پرورش میگن خیلی از کارمندا رفتن دانشگاه … این چه وضعیتی است ؟
  از سایت افتاب تقاضا داریم این موضوع را پیگیری کنن

 7. ناشناس گفت:

  0

  0

  چند نفر از سرِ […] و غرض ورزی این پیامها را گذاشتند. این مغرضان معاند طی این چند سال برای هر اتفاق مثبت و مهمی همیشه سعی در کمرنگ کردن آن داشته اند. آخر ای بدصفتان شروع کلاس های ترم از همین بهمن ماه بود چه ربطی داشت به انتخابات که شما از سرِ حسادت اراجیف میبافید.
  این شما و آن هم از شورای شهری که به جای انجام وظیفه و خدمت به شهر و همکاری در راه اندازی این پردیس ، آقایان محبی پر ادعا، بیژنی بقول خود فرهنگی، عسکری مداح و خانوم جهاندیده علناً از کمک در راه اندازی خوداری و با افتخار اعلام داشتند که جلو این کمک و همکاری را گرفته ایم ،تا در زمان دکتر جعفرپور انجام نگیرد .‌و آقای میرپور هم در ظاهر موافق و در باطن خیر .یعنی خود شیرینی.
  به این نالایقان چه باید گفت جز […]

  • ناشناس گفت:

   0

   0

   خداروشکر که همچین شورای شهری داریم که تونستن جلوی زیاده خواهی شما وایسن
   مگه کم تو این یکسال منتهی به انتخابات تابلوی تشکر از جعفرپور تو شهر زدید…اگر هزینه تابلو و بنری که تو این یکسال زدید رو جمع میکردید میتونستید لااقل کتابخانه مرکزی که چندساله اینطوری افتاده رو تکمیل کنید ….
   مردم دیگه اگاهن…فک نکنید مردم هیچی نمیدوننن….

 8. لاری گفت:

  0

  0

  خدا رو شکر جعفر پور تمام شد فقط باندی عمل میکرد هشت سال نمایندگی به دغدغه مردم و بزرگان شهرتوجه نمی کرد فقط باندش واسش مهم بود آخر سر هم بخاطر مردم از خود گذشتگی نکرد و در تاریخ لارستان خواهد ماند دور قبل بخاطر ایشان افرادی کنار رفتند ولی ایشان…….

 9. معلم گفت:

  0

  0

  باید از جعفرپور خرده گرفت که سوم شد نه از بروجردی که دفعه اولش بود.دانشگاه فرهنگیان هم صوری است بدون مجوز که زیر نظر شیراز است

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان