میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در13 فوریه 2017 ساعت 1:14 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 861 بازدید

تقدیر رییس شورای اسلامی شهرستان از مردم و مسئولان روستای کورده

file_726به دنبال برگزاری موفقیت آمیز جشنواره کشوری سرود رضوی در این روستا، انجام شد

تقدیر رییس شورای اسلامی شهرستان از مردم و مسئولان روستای کورده

روابط عمومی شورای شهرستان: پس از برگزاری موفقیت آمیز چهارمین جشنواره سرود رضوی به میزبانی روستای کورده لارستان و حضور گروه‌های متعدد سرود روستایی از نقاط مختلف کشور در این برنامه، موحدی رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان در پیامی خطاب به مردم، شورا و دهیار این روستا و همچنین مسئول کانون فرهنگی هنری مساجد شهرستان که به نوعی متولی رسمی برگزاری آن جشنواره سرود در لارستان بود، ضمن تشکر ویژه از همه دست‌اندرکاران و مردم دیار «سید عبدالحسین لاری» (ره)، این میزبانی را نه فقط برای کورده و لارستان بزرگ بلکه برای مردم جنوب و کل استان فارس مایه افتخار دانست.

متن پیام رییس شورای شهرستان به این شرح است:

مردم شریف و ولایتمدار، اعضای محترم شورای اسلامی و دهیار محترم روستای کورده سید عبدالحسین لاری/

مسئول محترم کانون‌های فرهنگی هنری مساجد لارستان، جناب آقای اخوت

با سلام و عرض ادب؛

طنین نواهای فاخر آیینی و انقلابی همراه با ذکر جمیل هشتمین خورشید ولایت، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در آن دیار پاک و شهیدپرور قطعا افتخاری بزرگ است. شما بزرگواران و مردم مؤمن و نیک‌اندیش در روزهایی که گذشت، میزبان جوانان پاک‌سیرتی از روستاهای دور و نزدیک میهن اسلامی‌مان بودید که برترین ارزش‌های دینی و انقلابی را در سرزمین کهن دلاوران و مبارزانی همچون آیت الله سید عبدالحسین لاری (ره) در قالب نواهای خوش به گوش مردم رساندند.

استقبال زیبا و میزبانی شایسته شما فرهیختگان به مدت سه شبانه‌روز از گروه‌های سرود «چهارمین جشنواره رضوی» و مسئولان همراه آنان، نه فقط مایه سربلندی روستای کورده و لارستان بزرگ، که نقطه درخشانی در کارنامه پرافتخار مردم جنوب و استان پهناور فارس بوده و خواهد بود. خداوند کریم خود پاداش این اخلاص، صفا و صمیمیت شما مردم و دست‌اندرکاران را خواهد داد؛ بنده نیز بر خود لازم می‌دانم به نمایندگی از مردم شریف بخش‌ها و شهرهای لارستان کمال سپاس و قدردانی را از همه عزیزان اعلام بدارم. در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) سالم و سربلند باشید. ان‌شاءالله

یعقوب موحدی/رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان