میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در14 فوریه 2017 ساعت 4:44 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 785 بازدید

تقدیر رییس شورای شهرستان از ملی‌پوش نوجوان کشتی لارستان

photo_2017-02-14_16-42-18تقدیر رییس شورای شهرستان از ملی‌پوش نوجوان کشتی لارستان

موحدی رییس شورای شهرستان لارستان از عسکرپور کشتی‌گیر نوجوان لارستانی که اخیراً در پیکارهای کشتی قهرمانی نوجوانان کشور در آبادان به مقام سوم رسیده، تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از لارستان، رئیس شورای اسلامی شهرستان لارستان صبح امروز در جلسه‌ای که به منظور تقدیر از محمدرضا عسکرپور کشتی‌گیر ملی‌پوش لارستانی با حضور معاون اداره ورزش و جوانان لارستان در دفتر این شورا برگزار شد، اظهار داشت: کسب عناوین مختلف در رقابت‌های قهرمانی کشتی کشور و حضور در چند دوره از اردوهای تیم ملی توسط نوجوانان لارستانی درعین‌حال کمبود امکانات ورزشی و نبود حریف تمرینی، کاری بسیار ارزشمند محسوب می‌شود که عسکرپور با تلاش و پشتکار بسیار به این موفقیت‌های بزرگ دست یافته است.

یعقوب موحدی با تأکید بر توجه ویژه دست‌اندرکاران به ملی‌پوشان ورزش لارستان شود، افزود: از اداره ورزش و جوانان لارستان انتظار می‌رود که پاداش ویژه‌ای برای این قهرمانان در نظر گیرد تا امثال محمدرضا عسکرپور با شور و شعف بیشتری برای افتخارآفرینی تلاش کنند چرا که همین قهرمانان هستند که با کسب مقام در میدان‌های بزرگ، لارستان را به کشور معرفی خواهند کرد.

رئیس شورای اسلامی شهرستان لارستان با بیان اینکه قهرمانان ملی بزرگ‌ترین سرمایه‌های اجتماعی به شمار می‌آیند، تأکید کرد: ورزشکاران لارستانی با کسب مقام‌های مختلف در میدان‌های بزرگ بین‌المللی موجب توسعه و رشد این شهرستان می‌شوند به همین منظور مسؤولان ارشد لارستان نیز باید حمایت همه‌جانبه از ملی‌پوشان داشته باشند.

موحدی در پایان قول مساعد داد که در حد توان از نخبه‌های ورزشی لارستان تقدیر و حمایت کند.

در ادامه محمدرضا عسکرپور نیز در سخنانی رمز موفقیت خود را توکل بر خدا، تلاش و پشتکار و همچنین حمایت‌های خانواده و مربیان اعلام کرد و گفت: از زحمات پدر و برادرم و همچنین حسن امین‌پور که موجب رشد و پیشرفت من در امر قهرمانی شده‌اند قدردانی می‌کنم.

در پایان هدیه‌ای به‌رسم یادبود از طرف شورای اسلامی لارستان به این ملی‌پوش اهدا شد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان