میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 فوریه 2017 ساعت 6:21 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,319 بازدید

تقدیر مدیر کل راه و شهرسازی از راهداران لارستان

به دلیل خدمات‌رسانی در بارندگی اخیر انجام شد

تقدیر مدیر کل راه و شهرسازی از راهداران لارستان

پس از پایان ۵ روز بارندگی مداوم در لارستان و شهرستان‌های اطراف، که موجب مشکلاتی هم برای مردم شد، قشرهایی از جامعه از جمله آتش نشانان و راهداران خدمات ویژه‌ای به مردم و مسافران ارائه دادند. از این رو مدیر کل راه و شهرسازی لارستان در پیامی از همه راهداران زیر مجموعه این اداره کل تقدیر کرد.

photo_2017-02-18_18-19-40

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، متن این پیام به شرح زیر است:

این روزها که گذشت روزهایی بود سیال با نسیم روح نواز رحمت الهی، در این ایام نظاره گر انسان هایی بودم از جنس آسمان که در جاده های زندگی دل در گرو مهر به هم نوع خود نهادند. بی شک قبای از خود گذشتگی را در قامت رسای شما راهداران که به رنگ نارنجی در آمده است، نشانده اند.

تلاش سترگ شما همکاران در راه ایجاد آسودگی برای مردم را می ستایم و تقدیر از خادمان متعهد و ساعی همچون شما را وظیفه ی غرور آفرین خود می دانم.

اکنون به فضل و توفیق الهی با خِرَد، کار و تلاش بی شائبه و خدمات ارزشمند و بی منت شما راهداران خدوم که به حق عبارت “فرشته نجات ” زیبنده شما بوده، توانستید در مسیرارائه خدمات و انجام وظایف ذاتی و قانونی خود در راستای ارتقاء ایمنی راههای حوزه استحفاظی اداره کل راه و شهرسازی لارستان بارها جان شیرین خود را در این مسیر بر سر پیمان بگذارید . امید است این زحمات مورد قبول حضرت حق تعالی واقع گردد.

محمدرضا باقری فرد/مدیر کل راه و شهرسازی لارستان

photo_2017-02-18_18-19-46


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان