میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در12 اکتبر 2014 ساعت 2:29 ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 3,056 بازدید

تكميل ساختمان دانشگاه علمي كاربردي لارستان قدم بزرگي براي اين شهرستان است

امام جمعه لارستان:

تكميل ساختمان دانشگاه علمي كاربردي لارستان قدم بزرگي براي اين شهرستان است

محمد رزاقيان: ۱۸مهر، بیست و دومین سالروز تاسیس دانشگاه جامع علمی کاربردی است. به همین مناسبت رئیس و اساتید دانشگاه جامع علمي كاربردي لارستان ديداري با امام جمعه شهرستان داشتند.

در ابتدای این دیدار، اسماعیلی رئيس اين دانشگاه گفت: دانشگاه لارستان در سال ۸۲ تاسیس و هم اکنون با ۱۵ رشته در مقطع کاردانی و کارشناسی با بیش از ۹۰۰ دانشجو مشغول فعالیت در عرصه های علمی و مهارتی است. وي افزود: این دانشگاه تاکنون بیش از ۲۳۰۰ دانش آموخته داشته که بیش از ۶۰ درصد آنها مرتبط با رشته های خود جذب بازار کار شده اند.

16

اسماعيلي خاطرنشان كرد: همچنين در دانشگاه علمی کاربردی لارستان ۱۳۰ نفر از اساتید با دانش مهارت و تخصص مشغول به تدریس می باشند و تاکنون در عرصه های علمی، پژوهشی، قرآنی، فرهنگی و ورزشی رتبه های برتر ملی و کشوری را در حوزه های مدرسان، کارکنان و دانشجویان کسب نموده است که در این خصوص مي توان به رتبه ی اول استانی در سال ۸۹ و رتبه اول کشوری در سال ۹۱ در بین دانشگاه ها در عرصه های علمی، پژوهشی، فرهنگی اشاره كرد.

رئيس دانشگاه جامع علمي كاربردي لارستان در ادامه گفت: اين دانشگاه با هزار واحد دانشگاهی و بیش از ۵۰۰ هزار دانشجو در سراسر کشور در آموزش های علمی و مهارتی فعال است و امسال شعارش «استاندارد سازی آموزش، تضمین کیفیت و کارآفرینی» است. او در پایان ضمن تشکر از امام جمعه لارستان خواستار ارائه راهکارهايی در جهت بهبود کمی و کیفی این دانشگاه شد.

سپس حجه الاسلام نوربخش امام جمعه لارستان ضمن خوش آمد گویی به مهمانان گفت: اصولا هدف از تاسیس دانشگاه علمی کاربردی رشد و ترقی افرادی است که می خواهند از لحاظ علمی و عملی به سطوح بالاتری برسند و چون توام با کار عملی می باشد خود یک امتیاز بسیار بزرگی برای دانش پژوهان می باشد که دروس تئوری را همراه با کار عملی در محیط دانشگاه یاد گرفته و باعث ترقی روز افزون آنها می شود و در سطح دانشگاه های کشور این یک امتیاز بسیار بزرگی است.

وي افزود: ساختمان جدید دانشگاه که در شرف اتمام می باشد در صورت تکمیل قدم بسیار بزرگی است که برای لارستان بزرگ برداشته شده است. امام جمعه لارستان در پایان در خصوص رعایت حجاب و تقوای دانشجویان هم نكاتي را بيان كرد و افزود: تا به حال مورد نگران كننده اي دیده نشده و به اطلاع نرسیده و این نشان از نظارت مستمر جناب آقای اسماعیلی می باشد، که وجود این تقوای الهی توام با وجود اساتید فرهیخته و برجسته باعث تقویت بنیه علمی و عملی دانش پژوهان می شود.

2 13 14 15 16 1 5 6 7 8 10 11 12


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان