میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۹ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 530 بازدید

تلاش زمین‌خواران برای ساخت و ساز در حریم راه بی‌نتیجه ماند

رییس راه و شهرسازی اوز خبر داد

تلاش زمین‌خواران برای ساخت و ساز در حریم راه بی‌نتیجه ماند

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، سیف الله عباسی رییس اداره راه و شهرسازی اوز از رفع تصرف های جدید در حریم راه خبر داد و بر لزوم اهتمام در حفظ و صیانت از حریم راهها تأکید کرد.

عباسی با بیان اینکه عدم رعایت قانون نسبت به ساخت و ساز در حریم قانونی موجب کاهش ایمنی تردد و توسعه شبکه راهها با موانع جدی خواهد شد، افزود: کاربری های اطراف حریم راهها تأثیر زیادی بر وضعیت ایمنی استفاده کنندگان از راه می گذارد و اخیرا افراد سودجو به صورت هنرمندانه و با کار شبانه اقدام به تصرف ۱۵۰۰ متر از حریم راه کرده و توسعه شبکه راهها را با موانع جدی روبرو کرده بودند.

وی با اشاره به اینکه این رفع تصرف که در محور اوز به گراش انجام شده بود، ادامه داد: پس از طی مراحل قانونی و حکم دادستانی اقدامات لازم جهت رفع تصرف صورت گرفت. عباسی ضمن هشدار به افراد متخلف، تأکید کرد: در صورت مشاهده هرگونه تخلف، نسبت به برخورد با متصرفین مغرض تلاش خواهیم کرد و به افراد سودجو فرصت تعرض به بیت المال را نخواهیم داد.

رییس اداره راه و شهرسازی اوز از مردم منطقه خواست ضمن احترام به قوانین و مقررات از هر گونه اقدام خلاف قانون از جمله احداث بنا و یا هرگونه تأسیسات در حریم قانونی جاده خودداری نموده و با توجه به دستورالعمل های ابلاغ شده به اداره کل راه و شهرسازی لارستان نسبت به حریم قانونی راه ها عمل کنند. وی افزود: این اداره کل نیز به جدیت از طریق مراجع قضایی با این موضوع برخورد خواهد کرد و مردم این منطقه می توانند برای کوتاه کردن دست واسطه ها و متصرفان مبنی بر تصرف اراضی دولتی با شماره تلفن ۰۷۱۵۲۲۴۱۱۶۰ تماس گرفته و یا از طریق پیام کوتاه به شماره ۳۰۰۰۴۸۶۶۰۰۱۹۷۱ سریعا مراتب را به یگان حفاظت از اراضی مستقر در اداره کل راه و شهرسازی اطلاع دهند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان