میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲:۴۵ ب.ظ سرویس:دسته‌بندی نشده بدون دیدگاه 460 بازدید

تلاش مستمر راهداران برای آسایش مردم و نگهداری از جاده‌ها

رییس اداره راه و شهرسازی لارستان تأکید کرد

تلاش مستمر راهداران برای آسایش مردم و نگهداری از جاده‌ها

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، مهندس علی اکبر طالبی رییس اداره راه و شهرسازی لار (بخش مرکزی) با بیان اینکه حمل و نقل از زير ساخت های يك كشور بوده و عوامل انساني مدام با حمل و نقل سر و كار دارند، افزود: با ايجاد زيرساخت در جاده ها توسط راهداران به دنبال آسايش و رفاه مردم هستيم.

وی با اشاره به نصب ۴۹۰۰ علامت هشدار رانندگی در سال گذشته، هدف از نصب این علائم را آگاهي دادن به استفاده کنندگان از جاده های ارتباطی عنوان کرد و گفت: هر كدام از اين تابلوها و علائم ريز و درشت اعم از كوچكترين يا بزرگترين كه تعداد آنها در يك كيلومتر ممكن است به دهها عدد برسد، بايد توسط نيروي انساني نصب و نگهداري و به صورت مستمر بازبيني شود که تاکنون ۲۷۰۰ عدد از این علائم بازساری و ترمیم شده است.

طالبی از تلاش جدی و طاقت فرسای راهداران در جاده ها گفت و تصریح کرد: پس از هر بارندگي و كثيف شدن تابلوها همه آنها در طول مسير گاه چند صد كيلومتري بايد شستشو و تميز شود، بنابراين اهمال در نگهداري آن هيچ توجيهي را نمي پذيرد و راهداران در سخت ترين شرايط آب و هوايي منطقه چه روز و چه شب در جاده ها مي بايست براي رفاه و ايمني و امنيت هموطنان و همنوعان اقدامات اساسی صورت دهند.

وی خاطرنشان کرد: همواره جاده ها و تجهیزات ایمنی موجود در آن ها به دلایل مختلف از جمله عوامل محیطی در معرض فرسودگی و خرابی قرار دارند و با این تفاسیر ۱۶ هزار متر مربع معادل ۶۰۰ تن آسفالت برای لکه گیری جاده ها انجام شده است.

طالبی همچنین از ۱۵۰ کیلومتر بوته کنی و تسطیح حریم راه و نیز ۱۰۰ هزار مترمکعب شانه سازی توسط راهداران بی مدعا در سال اخیر در محورهای حوزه استحفاطی خبر داد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان