میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷ ق.ظ سرویس:اجتماعی, برگزیده ها 2 دیدگاه 173 بازدید

تلاش مستمر «کارگران» در کنار حمایت نخبگان و کارگزاران، پیشرفت جامعه را رقم خواهد زد

شورای شهرستان در پیامی به مناسبت هفته «کارگر»:

تلاش مستمر «کارگران» در کنار حمایت نخبگان و کارگزاران، پیشرفت جامعه را رقم خواهد زد

به مناسبت فرا رسیدن هفته «کار و کارگر»، شورای اسلامی شهرستان لارستان در پیامی این هفته را تبریک گفته و بر نقش کارگران در رونق تولید و اشتغال در کشور و شهرستان تأکید کرده است.

به گزارش روابط عمومی شورای شهرستان، متن پیام مقیمی به شرح زیر است:

****

بی‌شک هر جامعه‌ای با کار و تلاش مستمر، هدفمند و خالصانه می‌تواند به قله‌های پیشرفت دست یابد، و از سوی دیگر اگر نخبگان و کارگزاران آن جامعه برای کار و «کارگر» ارزش ویژه قائل شوند، پیشرفت و سعادت مردم آن ماندگار و پابرجا خواهد بود.

اسلام – فراتر از دیگر مکاتب – ارزش «کار مولّد» را بسیار والا دانسته و با جهت‌دهی الهی به آن، نسبت به رفع نیازهای اصلی مردم با کار و تلاش صحیح اهمیت فراوان قائل شده است. استمرار «اقتصاد مقاومتی» با مؤلفه‌های اصلی‌اش یعنی تولید و اشتغال پایدار، و به تبع آن شعار علمی و معنوی رهبر فرزانه در سال ۹۸ هم از همین رهگذر می‌تواند محقق شود.

این شورای اسلامی ضمن درود فرستادن به روان پاک همه شهدای کارگر، هفته رسمی «کار و کارگر» را مغتنم شمرده و به کارگران پرتلاش و نیز کارفرمایان محترم در نقاط مختلف شهرستان تبریک می‌گوید. امیدواریم این عزیزان و سخت‌کوشان عرصه اقتصاد و صنعت و تجارت ایران اسلامی، در سایه لطف پروردگار سالم و سربلند باشند.

عبدالرحیم مقیمی/ رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان


2 نظر

 1. مدینه صابری گفت:

  0

  0

  به نام خدا
  با سلام خدمت جاناب مقیمی رئیس محترم شورای شهرستان لارستان
  راستش رو بخواهید ما خبرهای حوزه آب رو زیاد استفاده می کنیم. لطفأ از جلسات و گفتمانهایتان پیرامون آب در لارستان و نحوه تأمین ان در در بخشهای مختلف شرب و غیر شرب هم اخباری را در اختیار ما بگذارید .
  با تشکر

 2. مدینه صابری گفت:

  0

  0

  به نام خدا
  سلام و خدا قوت خدمت جناب مقیمی رئیس محترم شورای شهرستان لارستان
  در مورد آب در لارستان در اینترنت هر چی سرچ کمی کنیم چیزی از زبان شما یا از زبان روسالی ادارات آب لارستان، پیدا نمی کنیم. لطفأ هر چند روز یکبار هم که شده اخبار بخش آب و بارندگی های اتفاق افتاده را در قالب عنوانهای خبری و متنهای خبری برایمان در نظر داشته باشید
  با تشکر

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان