میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۲۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱:۳۵ ب.ظ سرویس:شهر و شهروند بدون دیدگاه 676 بازدید

تمامی موسسات «دولتی» و «خیریه» نیز برای هرگونه ساخت و ساز باید از شهرداری مجوز بگیرند

تمامی موسسات «دولتی» و «خیریه» نیز برای هرگونه ساخت و ساز باید از شهرداری مجوز بگیرند

رضا راسخی دبیر کمیسیون ماده صد شهرداری لار گفت: از ابتدای سال ۹۵ تا انتهای شهریور ماه ۹۶ تعداد ۲۲۶ پرونده به کمیسیون ارجاع گردیده و طی برگزاری ۴۲ جلسه، تعداد ۲۰۹ رای صادر شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار؛ دبیر کمیسیون ماده صد شهرداری لار افزود: برای ۹۲.۴۸ درصد از پرونده ها رای صادر و پرونده در کمیسیون مختومه شده است.

وی با اشاره به ماده ۲۳ و همچنین تبصره ۴ ماده ۲۶ قانون نوسازی و عمران شهری، خاطر نشان کرد: نه تنها اشخاص حقیقی، بلکه تمامی وزارتخانه ها، موسسات دولتی و وابسته به دولت و موسسات خیریه نیز می بایست جهت هرگونه ساخت و سازی از شهرداری مجوز دریافت و بر اساس نقشه های تاییدی توسط شهرداری اقدام به ساخت نمایند.

راسخی با تاکید بر اینکه افراد برای اجرای نمای ساختمان خود می بایست ابتدا به شهرداری مراجعه نموده و پس از اخذ تائیده نسبت به اجرای نما اقدام نمایند، ابراز امیدواری کرد که شهرداری با استفاده از اختیارات خود و همچنین مردم با رعایت ضوابط و قوانین بتوانند در رشد متناسب و موزون شهر و تامین تسهیلات لازم برای زندگی بهتر با هم همکاری داشته باشند تا شاهد شهری قانون مندتر، پایاتر و با نشاط تر باشیم.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان