میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در10 سپتامبر 2019 ساعت 4:03 ق.ظ سرویس:شهر و شهروند یک دیدگاه 342 بازدید

تمام نیروهای امدادی سالمند و آماده خدمت مجدد/ قدردان لطف شهروندان هستیم

اطلاعیه سازمان آتشنشانی لارستان درپی حادثه انفجار تانکر بنزین:

تمام نیروهای امدادی سالمند و آماده خدمت مجدد/ قدردان لطف شهروندان هستیم

روز گذشته یک تانکر بنزین در برخورد با یک تریلر در شهر لار حادثه و انفجاری بزرگ آفرید که منجر به مرگ راننده تانکر سوخت شد. در این حادثه همچنین نیروهای امدادی و آتشنشانی با عملیاتی سخت و سه ساعته موفق شدند آتش مذکور را خاموش و از افزایش تلفات جلوگیری کنند.

رئیس سازمات آتشنشانی و خدمات ایمنی وابسته به شهرداری لار در پی این حادثه همچنین درپاسخ به اظهار لطف و تشکر مردم شهر لار پیام تقدیری نوشته و منتشر کرده است که در ادامه می خوانید:

***

بسمه تعالی

همانطور که مطلع شده اید شب گذشته حادثه انفجار تانکر بنزین در شهر لار باعث شد یکی از بزرگترین و خطرناک ترین عملیات های نیروهای امدادی و آتشنشانی لارستان طی یک دهه اخیر انجام شود.

در این عملیات بزرگ، خدمتگزاران شما در سازمان آتشنشانی باهمکاری دیگر دستگاه های اجرایی و خدمات رسان، با سختکوشی و ایثار خود توانستند از افزایش تلفات و گستردگی بیشتر آتش جلوگیری کنند و همین امر باعث شد تا پس از حادثه تاکنون مورد لطف و عنایت شهروندان بسیار زیادی واقع شویم که به انحاء مختلف ضمن قدرشناسی از این تلاش و عملیات مثال زدنی، نگرانی خود را نسبت به سلامتی نیروهای امدادی و آتشنشانی اعلام کردند.

سازمان آتشنشانی لار وظیفه خود می داند ضمن قدردانی از الطاف شهروندان عزیز به این وسیله از سلامتی کامل نیروهای امدادی و عملیاتی خود خبر دهد و تاکید کند همچنان با تمام توان خود درخدمت مردم عزیز و شهروندان قدرشناس خواهد بود.

در پایان از مالکان و رانندگان کامیون های سوخت رسان نیز خواهشمندیم برای حفظ ایمنی خود و شهروندان و برای اجتناب از حوادثی تلخ و مشابه، ضمن رعایت اصول رانندگی از مسیرهای خارج از شهر برای عبور و مرور خود استفاده نمایند.

بار دیگر از اظهار لطف شهروندان عزیز قدردانی و برای تک تک آنها آرزوی سلامتی کامل می کنیم.

رئیس سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی لارستان


1 نظر

  1. ناشناس گفت:

    1

    0

    مردان پرتلاش
    خداوندحافظتان باشد.

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان