میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱:۱۸ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی یک دیدگاه 574 بازدید

تمجید سرمربی تیم ملی هندبال ایران از تیم چمران لارستان/ لارستان در مسابقات آسیایی همه را غافلگیر کرد

تمجید سرمربی تیم ملی هندبال ایران از تیم چمران لارستان/ لارستان در مسابقات آسیایی همه را غافلگیر کرد

دومین دوره مسابقات باشگاه های هندبال آسیا روز گذشته با حضور شش تیم از آسیا و از جمله تیم هندبال بانوان چمران لارستان به کار خود پایان داد. در این مسابقات تیم چمران لارستان که برای بار اول در این مسابقات شرکت می کرد توانست به مقام چهارم آسیا برسد.

علیرضا حبیبی سرمربی تیم ملی هندبال بزرگسالان ایران و ناظر فنی مسابقات آسیایی در حاشیه این مسابقات گفت: سطح بازی های این دوره بالاتر از سال پیش و اغلب بازی ها بصورت پایاپای انجام می شد.

وی در مورد بازی های تیم چمران لارستان ضمن تحسین این تیم تازه وارد تاکید کرد که بازی های خوب و قابل قبول این تیم غالب کارشناسان و مسئولان فدراسیون آسیایی هندبال را غافلگیر کرد.

حبیبی همچنین تصریح کرد: اکثر شکست های این تیم با اختلاف اندک بود و اگر این تیم تجربه بیشتری داشت حتما روی یکی از سکوهای قهرمانی قرار می گرفت.

ناظر فنی مسابقات هندبال آسیایی در ادامه با ابراز امیدواری برای قهرمانی مجدد چمران لارستان در لیگ برتر کشور و حضور مجدد این تیم در مسابقات سال بعد آسیایی گفت: با حمایت های لازم از این تیم با توجه به تجربه خوبی که امسال کسب کرده است می توانیم به ایستادن تیم چمران لارستان بر سکوهای قهرمانی آسیا امیدوار باشیم.

وی همچنین با اشاره به بازی های خوب تیم چمران لاستان تاکید کرد: به گفته اغلب مسئولان فدراسیون آسیایی هندبال، تیم چمران لارستان نمایش و عملکرد بسیار خوبی حتی در مقایسه با تیم ملی در ادوار قبل نشان داد و بازیکنان این تیم خصوصا در دفاع و ضدحمله همه را غافلگیر کردند.

سرمربی تیم هندبال ایران در پایان در پاسخ به امکان حضور تیم چمران لارستان در مسابقات غرب آسیا که در آینده برگزار خواهد شد گفت: در مسابقات غرب آسیا که احتمالا در کشور بحرین برگزار شود باید تیم ملی شرکت کند اما با توجه به وضعیت خوب تیم چمران شاید بتوان این تیم را اعزام کرد و معتقدم این تیم شانس زیادی هم در این مسابقات دارد.


1 نظر

  1. لارستانی گفت:

    0

    1

    درین. دور. وزمانه زیاد به تعریف. وتمجیدها اقراد. توجهی. نمی شود کرد چون. روابط. بر ضوابط. وقانون بر تری. دارد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان