میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در5 فوریه 2017 ساعت 9:19 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 817 بازدید

تمجید معاون استاندار از «عبدالله هاشمی» خیر نامی روستای «گلار» اوز

New-Imarrgeتمجید معاون استاندار از «عبدالله هاشمی» خیر نامی روستای «گلار» اوز

معاون سیاسی، امنیتی استانداری فارس گفت:  امروز در تمام نقاط عالم، نام ایران و ایرانی می درخشد و این درخشش بواسطه انقلاب اسلامی و خون مقدس شهدا است، انقلاب اسلامی که اساس و پایه ی آن بر مبنای مکتب حیات بخش اسلام بوده و هست.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان؛ هادی پژوهش در مراسم افتتاح مجموعه ورزشی  روستای گلار از بخش اوز لارستان اظهار داشت: امروز در اقصی نقاط عالم از آفریقا تا آمریکای جنوبی، اروپا و آسیا، ایران و ایرانی را بخوبی می شناسند اما یک نکته ای که همه واقف هستند این است که ایرانیان ملتی مقاوم با روحیه ی خوبی هستند که توانسته اند امروز خدوشان را در دنیا نشان بدهند.

وی تصریح کرد: امروز اگر  رئیس جمهور آمریکا ما را در ردیف یکی از شش کشور ورود به آمریکا ممنوع قرار می دهد این است که آمریکا با این همه امکانات مادی و ابزارها و امکانات جنگی که در اختیار دارد از ملت ایران می ترسد و خوف دارد و بعد از ۳۸ سال که از پیروزی انقلاب می گذرد، احساس عجز و ناتوانی می کند.

پژوهش تصریح کرد: آمریکا و اسرائیل هر جا که ایران در مقابلش قرار گرفته است به ضعف خودشان پی برده اند. حمایت های جمهوری اسلامی در جنگ جنوب لبنان نمونه آن است که باعث شد که کشور و مردم لبنان و آنهایی که در پیکار بودند، علیه اسرائیل بایستند و اسرائیل را شکست بدهند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس ادامه داد: در افغانستان،آمریکائیها متحمل شکست سنگینی شدند و مقاومت مردم افغانستان متأثر از انقلاب  اسلامی، مانع از این شد که آمریکا به راحتی بتواند کاری یا اقدامی  انجام بدهد. در عراق آمریکائیها مجبور شدند که حضورشان را پایان بدهند و به حداقل برسانند چون مردم عراق هوشیار بودند، امروزه در سوریه و یمن کشتار ها را می بینیم، با این وجود مردم محکم ایستاده اند و از شهر و کشور خود دفاع می کنند و مقاومت می کنند به جهت اینکه نمی خواهند سلطه کفار و بیگانگان را بپذیرند و همة اینها متأثر از انقلاب اسلامی ایران و رهبری های حضرت امام(ره) و مقام معظم رهبری است.

وی بیان کرد: امروز می بینیم که آمریکائیها و غربیها در مقابل ایران کم آورده اند و این نتیجه مقاومت، شجاعت و هوشمندی این ملت عزیز بوده است که خداوند این توفیق را به چنین مردمی داده است که بایستی شاکر خداوند متعال باشیم.

معاون سیاسی استانداری فارس ادامه داد: امروز اگر ما عزت داریم  و بعنوان یک ملت مقاوم شناخته می شویم و با همه سختی ها و تنگناها توانسته ایم روی پای خودمان بایستیم و اگر توفیقی در عرصه داخلی و پیشرفت های مختلفی در بخش های مختلف داریم، به برکت تعالیم عالیه اسلام و رهبر ی حضرت امام بوده است و بایستی قدردان نظام و انقلاب و رهبری باشیم.

پژوهش خاطر نشان کرد: روستاها قبل از انقلاب در شرایط بدی به سر می بردند اما امروز به برکت انقلاب اسلامی در تمامی سراسر ایران اسلامی نعمات زیادی وجود دارد.

وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: تمامی اموال مادی انسانها و هر آنچه که سرمایه مادی است از بین می رود و آنچه که پیش خدا باقی می ماند و جاودان و همیشگی است، وارد شدن به کارهای  خیر است و اگر می خواهیم در این دنیای مادی و این دنیای فانی صدقه ی جاریه را ذخیره کنیم، بایستی آنچه که داریم در راه خدا و خدمت به مردم و هم نوعان خود در آوریم تا مردم بتوانند از آن استفاده کنند.

پژوهش ضمن تقدیر و تشکر از خیرین روستای گلار گفت: اگر امروز سید عبداله هاشمی خیرعزیز این روستا یک مجموعه ورزشی را در روستای خود می سازد تا جوانان در این مکان به ورزش بپردازند و بدنشان را بسازند. مسلماً این یک صدقة جاریه خواهد بود و آقای هاشمی بایستی به خودش ببالد و خوشحال باشد که  کار خیری را انجام داده است که همه مردم از آن استفاده می نمایند و کار مردم را تسهیل می کند.

پژوهش با بیان اینکه آثار خیر و ثواب ساخت  این پروژه عظیم برای هاشمی و خانواده هاشمی ها ماندگار خواهد بود؛ ادامه داد: امروز ساخت اینچنین مکانهایی می تواند از بروز برخی از آسیب های اجتماعی  که جامعه را آزار می دهد، جلوگیری کند چون انسانی که ورزش می کند با فکر سالم می تواند بالندگی و پویایی در جامعه ایجاد  کرده و جامعه را بسازد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس در پایان سخنانش تاکید کرد: دولت تدبیر و امید هم سهم قابل توجهی در بخش اوز داشته است و بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال در این  بخش هزینه کرده است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان