میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در18 فوریه 2020 ساعت 9:48 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 253 بازدید

تمرکز سایت «آفتاب لارستان» روی دیدگاه و برنامه های نامزدهاست نه حواشی/ همچنان «بی طرف» هستیم

تمرکز سایت «آفتاب لارستان» روی دیدگاه و برنامه های نامزدهاست نه حواشی/ همچنان «بی طرف» هستیم

برای مخاطبان پیگیر و منصف «آفتاب لارستان» روشن است در این ایام سعی کرده ایم دیدگاه نامزدهای مختلف انتخابات را درحدامکان و درصورت موافقت خودِ نامزدها منعکس نماییم و در این فرایند درخواست هیچ نامزدی را برای انعکاس مواضع و سوابق، رد نکرده ایم.

شاهد دیگر، بازنگه داشتن فضای «کامنت» های سایت آفتاب لارستان است و می بینید که حامیان و منتقدان نامزدها در این فضای پرشور اظهار نظر می کنند و تقریبا تمام نظرات (منهای توهین های آشکار و عریان) تایید می شوند.

نکته دیگر اینکه علیرغم فشارهای زیاد تاکنون از انعکاس «حواشی» غیرضروری اجتناب کرده ایم. به چند دلیل؛ اول اینکه روایت هر سمت از این حواشی با دیگری متفاوت است. دوم اینکه در این فضای حاشیه ای «متن» گم می شود و برنامه ها، اهداف و دیدگاه های اصلی نامزدها فراموش می شوند. لذا تلاش ما همچنان انعکاس مواضع رسمی نامزدها یا پوشش خبری سخنرانی ها یا درج آگهی تبلیغاتی آنهاست.

نکته آخر اینکه پیرو اطلاعیه پیشین و بنا به رویکرد «اصلاح طلبانه» سایت آفتاب لارستان و درپی انتشار «بیاینه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات چهار شهرستان» همچنان موضع ما «بی طرفی» و عدم حمایت تشکیلاتی و رسانه ای از نامزدهاست. بی شک اشخاص و افراد برای انتخاب هر یک از نامزدهای محترم موجود آزاد و مختارند.


1 نظر

  1. سعید گفت:

    0

    0

    اصلاح طلبان کخ از بروجردی حمایت کردند تا روحانی و دولتش رو تقویت کنند

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان