میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در29 نوامبر 2014 ساعت 5:34 ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 1,329 بازدید

تنديس كتابخواني فارس به «عبدالرضا صداقت» رسيد

 000برترین هاي حوزه کتاب وکتابخوانی فارس معرفي شدند

تنديس كتابخواني فارس به «عبدالرضا صداقت» رسيد

روابط عمومی معاونت اداره کل و اداره کتابخانه های عمومی لارستان: به مناسبت بزرگداشت بیست و دومین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران همایش تقدیر از برترین هاي حوزه کتاب وکتابخوانی در تالار کتابخانه ملی شیراز برگزار شد. در این همایش که باحضور مقیمی مدیرکل امور فرهنگی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، کدخداپور معاون سیاسی امنیتی استاندار، اسماعیل پور قائم مقام آستان احمدبن موسی الرضا شاه چراغ(ع)، ظهرابی مدیرکل کتابخانه های عمومي استان فارس و مسئولان وکتابداران استان برگزار گرديد «عبدالرضا صداقت» به عنوان عضو برتر انجمن کتابخانه های عمومی استان معرفی و با اعطای تندیس همایش مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفت.

هچنین از سه نفر خیر نامی لارستان در بخش اوز آقایان منصور فقیهی نژاد، عبدالحمید هنری و فاروق رکنی به پاس حمایت مادی و معنوی ارزنده ای که در طول سالیان متمادی در توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی داشتند تقدیر وتجلیل بعمل آمد.

علاوه بر این لارستان با دریافت چهار تندیس و لوح تقدیر دراین همایش بالاترین امتیاز در حوزه فعالین کتاب و کتابخوانی را به خود اختصاص داد که جا دارد این موفقیت را به همشهریان و جامعه فرهنگی لارستان تبریک گوییم.
000 0001
 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان