میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۹ ق.ظ سرویس:برگزیده ها, شهر و شهروند بدون دیدگاه 292 بازدید

«تنگه ابوغریب» در نشست سینمایی این هفته «هنرسرای شهروند» بررسی می شود

«تنگه ابوغریب» در نشست سینمایی این هفته «هنرسرای شهروند» بررسی می شود

فیلم سینمایی «تنگه ابوقريب» به همت هنرسرای شهروند وابسته به حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار، پخش و نقد و بررسی می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، این فیلم روز جمعه ١٤ دي ماه ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه در محل هنرسرای شهروند واقع در بوستان ندای بهار (پارک حاشیه) نمایش داده خواهد شد.

نقد و بررسی فیلم «تنگه ابوقريب» مانند جلسه های گذشته به صورت گفتگومحور خواهد بود.

کارگردان این فیلم بهرام توكلى است و جواد عزتی، حمیدرضا آذرنگ، امیر جدیدی، علی سلیمانی، مهدی پاکدل، مهدی قربانی و… در آن ایفای نقش می کنند.

در خلاصه داستان فيلم این هفته آمده است؛ «تنگه ابوقریب» روایتی است از دفاع دلاورمردانه گردان عمار در برابر لشکرکشی رژیم بعث به فکه و شرهانی. هنگامه رشادت و مظلومیت بچه‌های گردان عمار در روزهای آخر دفاع مقدس در منطقه حساس تنگه ابوقریب.

این فیلم جوایز زیادی را از جشنواره های فیلم فجر و مقاومت دریافت نموده است. جوایزی نظیر؛ بهترین کارگردانی، تنديس بهترين بازيگر نقش مكمل مرد، سيمرغ بلورين بهترين فيلمبرداری، سيمرغ بلورين بهترين موسيقي متن، سيمرغ بلورين بهترين صدا گذاری، سيمرغ بلورين بهترين طراحی صحنه، سيمرغ بلورين بهترين جلوه هاي ويژه ميداني، سيمرغ بلورين بهترين چهره پردازی و تنديس بهترين تدوين را از ان خود نموده است.

گفتنی است هنرسرای شهروند پیش از این و در هفته های گذشته قریب به بیست فیلم سینمایی از آثار مطرح سینمای ایران را با حضور علاقه مندان هنر سینما در شهر لار، پخش و نقد و بررسی نموده است.

شرکت در اكران و نقد و بررسي اين فيلم براي عموم علاقه مندان، آزاد است.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان