میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در11 ژوئن 2019 ساعت 6:41 ق.ظ سرویس:برگزیده ها 2 دیدگاه 171 بازدید

توسعه دانشکده سما از برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی لارستان است

توسعه دانشکده سما از برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی لارستان است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان گفت: سیاست این واحد دانشگاهی توسعه دانشکده سما و گسترش كمی و كیفی مدارس زیرمجموعه این معاونت مهم است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از لارستان، مهدی زارع عصر روز گذشته در سرکشی از امكانات آموزشكده سما وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان اظهار کرد: سما یكی از مهم‌ترین معاونت‌های دانشگاه آزاد اسلامی است و نباید به آن نگاه جزیره‌ای كرد.

وی با بیان این موضوع كه سما به‌دلیل قابلیت‌های منحصربه‌فرد آن در دانشگاه آزاد اسلامی باید مورد توجه بیشتر قرار بگیرد، اظهار كرد: سما مجموعه‌ای است كه طیف گسترده انسانی را زیرپوشش آموزش و پرورش خود قرار داده، به‌گونه‌ای كه امروزه، مجموعه سمای لارستان پذیرای نونهالان پیش‌دبستانی، دبستانی، متوسطه نخست و دوم و دانشجویان توانمند شهرستان لارستان است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان افزود: اگر بتوانیم حلقه مفقوده‌ای كه در جامعه بین مدارس و دانشگاه وجود دارد را به هم پیوند دهیم؛ بسیاری از معضلات اجتماعی و فرهنگی حل‌شده و اجتماع، تحول نوینی را در عرصه آموزش و تزكیه جوانان تجربه خواهد كرد.

زارع متذكر شد: سیاست امروز ما در دانشگاه آزاد اسلامی لارستان، توسعه دستاوردهای مربوط به دانشكده سما و گسترش كمی و كیفی مدارس زیرمجموعه این معاونت مهم است.

وی خاطرنشان كرد: امكاناتی كه در آموزشكده سما وجود دارد؛ به اذعان بازرسان وزارت علوم تحقیقات و فناوری، منحصربه‌فرد بوده و قابلیت ارتقای این مجموعه را فراهم كرده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان بیان کرد: كاركنان حوزه سما همانند دیگر پرسنل این واحد دانشگاهی در چند ماه گذشته فعالیت‌های خوب و اثربخشی را برای رشد و تعالی این مجموعه به منصه ظهور رسانده‌اند.

زارع اظهار كرد: برگزاری تعداد قابل‌توجهی از سمینارهای مهم، همایش خادم‌یاران رضوی، جلسات قرانی متعدد و نشست‌های تخصصی یاران انقلاب ازجمله فعالیت‌های اخیر این مجموعه بوده كه جا دارد از رئیس و كاركنان سمای لارستان تشكر كنم.

وی بیان كرد: یكی از مواردی که لازم است به‌نحوی ویژه از این مجموعه موفق قدردانی شود؛ موفقیت یكی از مدرسان سمای لارستان در احراز كسب مقام سوم كشوری در مسابقات قرآن و عترت دانشگاهیان بوده كه این موفقیت در كنار دیگر دستاوردها بسیار ارزشمند و افتخارآفرین است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی لارستان در پایان بازدید خود، خطاب به پرسنل سما گفت: امیدوارم كه با توسعه متوازن مجموعه سما در كنار دیگر دوایر دانشگاه آزاد اسلامی لارستان، شاهد موفقیت‌های بیشتر خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی لارستان باشیم.

به گزارش آنا در ابتدای این دیدار، غلام‌عباس واحدپور رئیس دانشكده سما لارستان با قدردانی از مساعدت و اهتمام خاص رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان به عملكرد آموزشكده سما اظهار كرد: فقط در مدت یك سال در مقاطع ابتدایی تا متوسط دوم ۱۱۵ مقام در مسابقات قرآنی، فرهنگی و ورزشی در سطح شهرستان و استان کسب‌شده كه نشان‌دهنده حضور گسترده دانش‌آموزان و دانشجویان سما در فعالیت‌های فوق بوده و برای این آموزشكده و دانشگاه آزاد اسلامی لارستان افتخارآفرین است.

واحدپور ادامه داد: از حاصل تلاش دانش‌آموزان سمایی، ۱۲ مقام استانی و كشوری به‌دست‌آمده است كه امیدوارم با برنامه‌ریزی‌هایی كه به‌منظور رشد و تعالی این عزیزان در دستور كار قرار دارد، شاهد حضور بیشتر آنان در فعالیت‌های قرانی، فرهنگی و ورزشی در سال آینده باشیم.

معاون سمای دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان افزود: در یك سالی كه گذشت با حمایت‌های رئیس و هیئت‌رئیسه این واحد دانشگاهی و اعتماد مردم ولایی شهرستان لارستان، مدارس سما با رشد قابل‌ملاحظه‌ای در ثبت‌نام دانش‌آموزان همراه بوده كه جا دارد از معلمان و كادر آموزشی مدارس نیز قدردانی شود.


2 نظر

 1. دغدغه مند گفت:

  0

  0

  درود بر دکتر زارع دلسوز و مدبر

 2. ناشناس گفت:

  0

  0

  سما لارستان نیازمند یک مدیر مدبر می باشد

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان