میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۲ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 203 بازدید

تکذیب خبری درباره بیمارستان جویم توسط دانشگاه علوم پزشکی لارستان

تکذیب خبری درباره بیمارستان جویم توسط دانشگاه علوم پزشکی لارستان

در پی انتشار مطلبی در شبکه مجازی مبنی بر توقف خدمات مرکز جامع سلامت جویم در ساعاتی از شب، دانشکده علوم پزشکی ضمن تکذیب آن توضیحی منتشر کرده است که در ادامه می خوانید:

***

قابل توجه مردم فهیم شهرستان لارستان

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان، انتشار مطالب خلاف واقع در فضای مجازی، در هر زمینه‌ای وجود دارد که خدمات بهداشتی درمانی یکی از آن دسته است.

در پی انتشار مطالبی مبنی بر عدم خدمت رسانی مرکز خدمات جامع سلامت جویم در ساعاتی از شب، لازم است تا سامانه سیب را بیشتر به مردم معرفی کنیم.

سیب سامانه ای است که ارائه خدمات را با ذکر ساعت، تاریخ و نوع خدمت ارائه شده ثبت کرده و میتوان هر لحظه آمار تعداد، نوع و ساعات ارائه خدمت توسط هر کدام از پزشکان یا همکاران درمانی را در ان مشاهده کرد.

سامانه سیب در رابطه با مرکز خدمات جامع سلامت جویم نشان می‌دهد که بیماران در تاریخ‌های مختلف و در ساعاتی از بامداد به این مرکز مراجعه کرده و خدمت لازم را دریافت کرده‌اند.

گفتنی است آبان ماه ۹۷ در این مرکز، ۳۸۴۸ نفر توسط پزشک ویزیت شده، و همچنین  ۲۱۱ نفر خدمات دندانپزشکی،  ۷۵۵ نفر خدمات آزمایشگاهی و  ۶۴ نفر خدمات رادیولوژی دریافت کرده اند.

روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان همچون گذشته از عموم مردم فهیم منطقه تقاضا دارد با عدم توجه به پیام‌های نامعتبر و بدون مرجع رسمی، اخبار و اطلاعیه‌های بهداشتی و درمانی را تنها از طریق کانال پیام رسان سروش و یا سایت دانشکده دریافت کرده و شکایات و موضوعات خود را نیز با این اداره مطرح کنند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان