میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۴:۰۴ ب.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 746 بازدید

تکذیب یک شایعه توسط بیمارستان لار/ علت فوت «صبا بهمنی» سکته قلبی گزارش شد

تکذیب یک شایعه توسط بیمارستان لار/ علت فوت «صبا بهمنی» سکته قلبی بود

فوت «صبا بهمنی» جوان شاغل در یکی از پیتزافروشی های لار در بیمارستان امام رضا(ع) طی روزهای گذشته واکنش و شایعاتی را در فضای مجازی در پی داشت. در پی این موضوع رئیس بیمارستان لار توضیحاتی را نوشته است که در ادامه می خوانید:

***

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی لارستان، دکتر رجایی رئیس بیمارستان امام رضا(ع)، درپی شایعه منتشر شده مبنی بر فوت صبا بهمنی، با تب شدید و به علت سرماخوردگی گفت: چندی پیش جوان ۲۹ساله کرمانشاهی، بامشکل درد در ناحیه دست چپ، به بخش اتفاقات بیمارستان مراجعه کرد. با بررسی های انجام شده توسط پزشک و تیم درمانی حاضر در بخش، مشخص شد این بیمار دیابتی دچار سکته قلبی وسیع شده که بلافاصله مراحل درمانی برای وی آغاز گردید.

رئیس بیمارستان لار افزود: بیمار در ساعت ۷:۳۰ به بیمارستان مراجعه نمود که علی رغم شروع به موقع درمان برای وی، بیمار در ساعت ۱۱ دچار ایست قلبی شد.

وی در ادامه اذعان داشت: پس از ایست قلبی بیمار، به مدت یک ساعت و ۲۰ دقیقه عملیات احیای قلبی ریوی (cpr) برای وی انجام شد. متاسفانه احیا موفق نبود و مرگ وی در ساعت ۱۲:۲۰ اعلام شد.

رجایی در انتها افزود: از آنجایی که بیمار در کمتر از ۲۴ ساعت پس از مراجعه به بیمارستان فوت کرده است، جواز دفن با تایید پزشک قانونی و پس از بررسی های لازم از سوی این اداره، صادر خواهد شد.

 


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان