میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۷ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۱۹ ق.ظ سرویس:برگزیده ها بدون دیدگاه 948 بازدید

تیم آموزش و پرورش لارستان در پیکارهای کشتی آزاد نونهالان آموزشگاه‌های فارس شرکت می‌کند

در روزهای ۲۹ و ۳۰ تیرماه در شیراز

تیم آموزش و پرورش لارستان در پیکارهای کشتی آزاد نونهالان آموزشگاه‌های فارس شرکت می‌کند

کارشناس مسئول تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان لارستان گفت: تيم این اداره با نام «شهيد مسعود جاهدي» در پیکارهای کشتی آزاد نونهالان و نوجوانان آموزشگاه های استان فارس شرکت می کند.

به گزارش خبرنگار فارس از لارستان، امیر رهگذر هفته گذشته در جمع اعضای تیم کشتی آزاد آموزش و پرورش لارستان اظهار داشت: آموزش و پرورش لارستان ورزش را قوه محرک سلامت و پیشرفت جامعه می داند و از تمام ظرفیت ها برای توسعه ورزش های همگانی و قهرمانی استفاده می کند.

وی ورزش را مهمترین عامل نشاط، سرزندگی و سلامت دانش آموزان و پیشگیری از آسیب های اجتماعی برشمرد و خاطرنشان کرد: مسابقات ورزشی آموزشگاه های فارس و کشور فرصتی مناسب برای معرفی چهره های برتر ورزشی شهرستان ها و تقویت ورزش قهرمانی است.

کارشناس مسئول تربیت بدنی آموزش و پرورش در ادامه به قهرمانان ملی پوش کشتی لارستان اشاره کرد و افرود: هیأت کشتی شهرستان لارستان چندین کشتی‌گیر در سطح ایران و آسیا را به جامعه کشتی کشور معرفی کرده است که باید همین قهرمانان الگویی برای ورزشکاران کشتی‌گیر نونهال و نوجوان امروزی ما باشند.

رهگذر از برگزاری یک دوره مسابقات کشتی بین مدارس لارستان خبر داد و بیان داشت: سعی ما بر این است تا با برنامه ریزی دقیق و منظم، مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی آموزشگاه های استان فارس در سال ۹۷ را به میزبانی مدیریت آموزش و پرورش لارستان برگزار کنیم.

وی با اشاره به اینکه احداث خانه کشتی یکی از اهداف بلند مدت تربیت بدنی آموزش و پرورش لارستان است، تأکید کرد: امیدواریم بتوانیم در آینده با حمایت خیرین و مسئولین شهرستان و استان، خانه کشتی اختصاصی را برای کشتی گیران دانش آموز لارستان احداث کنیم.

این کارشناس مسئول در پایان ضمن تقدیر و تشکر از هیأت کشتی این شهرستان، برای دانش آموزان کشتی گیر لارستان در رقابت های قهرمانی نونهالان و نوجوانان آموزشگاه های استان فارس آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

تیم آموزش و پرورش لارستان به مربیگری حسن امین پور و سرپرستی احمد حبیب نیا در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نونهالان و نوجوانان آموزشگاه های استان فارس که در روزهای ۲۹ و ۳۰ تیر ماه سال جاری به میزبانی شیراز برگزار می شود شرکت خواهد کرد.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان