میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۶ ق.ظ سرویس:عناوین اصلی بدون دیدگاه 232 بازدید

تیم افتخار آفرین هندبال بانوان چمران لارستان به شرط تحقق وعده های مسئولان در لیگ برتر شرکت می کند

تیم افتخار آفرین هندبال بانوان چمران لارستان به شرط تحقق وعده های مسئولان در لیگ برتر شرکت می کند

به دلیل عدم حمایت مسئولان، زمزه هایی مبنی بر انصراف تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان از لیگ برتر کشور شنیده می شود.

به گزارش داود عسکرپور از خبرگزاری ایپنا، بانوان شهید چمران لارستان برای شرکت در فصل جدید لیگ برتر هندبال کشور، همچنان نیازمند حمایت و نگاه ویژه مسئولان هستند.

این تیم که فصل گذشته عنوان قهرمانی غرب آسیا و سومی کشور را به خود اختصاص داده بود، برای حضور در مسابقات لیگ برتر هندبال که از شهریور ماه ۹۷ آغاز می‌شود، چشم به نگاه مسئولان دوخته تا شاید وعده های آن ها محقق شود.

در پایان فصل گذشته لیگ برتر هندبال بانوان باشگاه‌های کشور مقرر شد مبلغ دو میلیارد ریال از سهم ۲ درصد نفت و گاز لارستان به این تیم اختصاص یابد و دو میلیارد ریال نیز از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان فارس به تنها نماینده فارس در سوپر لیگ کشور پرداخت شود.

مسعود راستی مدیرعامل و اسپانسر تیم هندبال شهید چمران لارستان در این خصوص به خبرنگار ایپنا گفت: این ها قول و وعده هایی است که پس از گذشت چند ماه تحقق نیافته و همچنان منتظر حمایت مسئولان هستیم.

علیرضا پاکدل رئیس هیأت هندبال استان فارس نیز در گفت و گو با ایپنا اعلام کرد که بانوان فارس برای حضور در فصل جدید لیگ برتر هندبال به ۴۵۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارند که باید تامین شود.

جای سوال اینجاست چرا با تیمی که برای اولین بار در تاریخ ورزش هندبال بانوان ایران، موفق به کسب عنوان قهرمانی در پیکارهای غرب آسیا شده است این چنین برخورد می شود؟!

هندبالیست های لارستان تنها سه ماه برای جذب حامی مالی و آمادگی حضور در مسابقات لیگ برتر کشور فرصت دارند که باید منتظر ماند مسئولان تا چه اندازه به وعده های خود عمل می کنند تا این تیم هم چنان برای استان فارس و ایران افتخار آفرینی کند.


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان