میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۶:۵۱ ب.ظ سرویس:عناوین اصلی 3 دیدگاه 338 بازدید

جاده لار-جهرم پرترافیک ترین محور جنوب فارس در ایام نوروز بود

جاده لار-جهرم پرترافیک ترین محور جنوب فارس در ایام نوروز بود

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، محمدرضا باقری فرد مدیرکل راه وشهرسازی لارستان آمار تجمیعی تردد های نوروزی در محورهای حوزه ی استحفاظی این اداره کل را تشریح کرد.

باقری فرد اظهار داشت: ایمنی در راه ها با فعالیت یک سازمان و نهاد امکانپذیر نمی باشد، بلکه همواره همدلی وهمیاری  دستگاه های اجرایی ذیربط برای تحقق ایمنی راه های و سطح آگاهی مردم در خصوص رانندگی صحیح از اهمیت به سزایی برخوردار است .

وی افزود: امروز بحمدلله پس از اتمام سفرهای نوروزی که همواره زمان باز آفرینش طبیعت است زیباترین هدف در مجموعه و تلاش راهداران سخت کوش و همیشه بیدار سلامتی هموطنان و داشتن سفری ایمن و خاطره انگیز بود که امیدواریم لارستان نیز توانسته باشد راه های امن و ایمنی را به مردمان ایران اسلامی عرضه کرده باشد.

باقری فرد تصیریح کرد: سهم اداره کل راه و شهرسازی لارستان بیش از یک میلیون ۴۷۵ هزار تردد در سفرهای نوروزی بود و محور لار- جهرم و بالعکس توانست با بیش از ۱۸۲ هزار تردد از ۲۵ اسفند ۹۶ تا ۱۵ فروردین ۹۷ بیشترین میزبانی از مردم را در جاده داشته باشد .

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان در پایان خاطر نشان کرد: در طول این ایام ۱۸ اکیپ راهداری با مجموع بیش از ۲۲۰ نفر راهدار در پنج شهرستان زیر مجموعه این اداره کل  به صورت شبانه روزی در حال انجام وظیفه و خدمت رسانی به مسافران نوروزی بودند .


3 نظر

 1. لاري گفت:

  0

  0

  البته بايد به تيترتون اضافه بفرماييد: پرترافیک ترین و پرتصادف ترین.
  مسئولان به جای پرداختن به امور واهی و تشریفات بیهوده,لطف بفرمایید برای این جاده بودجه بگیرید وگرنه هر تصادف و مرگ و میری و بی سرپرستی خانواده ها که در این جاده میشه گناهش به پای مسئولانی هست که میتونستند ولی نکردند

 2. م گفت:

  1

  0

  البته با پيگيري نماينده محترم و جلسات متعدد با وزرا و کارشناسان امر ،بزودي زمين چمن مصنوعي استاديوم شهيددانشيار که چندين سال متوقف بود به بهره برداري خواهد رسيد .به اميد موفقيتهاي روزافزون نماينده ي محترم

 3. م گفت:

  1

  0

  جناب مديرکل ،بازم بر ميگرده به عملکرد جنابعالي که اوضاع و شرايط رو براي حضور شرکتهاي هواپيمايي مختلف چه داخلي و چه خارجي فراهم نمي کنيد تا شرايط رقابتي بشه ،چرا بايستي پرواز لار دبي با اينهمه مسافر با يک شرکت انجام بگيره ؟ که انحصاري بشه ؟فرودگاه جهرم با کمي مسافر روبروست اما پرواز جهرم به تهران طي پيگيريهاي انجام شده توسط شرکتهاي ايران اير و جديدا زاگرس انجام خواهد گرفت

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان