میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در2 آگوست 2014 ساعت 3:31 ب.ظ سرویس:برگزیده ها یک دیدگاه 780 بازدید

جاده هاي چند شهرستان تحت پوشش اداره كل راه و شهرسازي لارستان روكش آسفالت مي شوند

 جاده هاي چند شهرستان تحت پوشش اداره كل راه و شهرسازي لارستان روكش آسفالت مي شوند  

روابط عمومي اداره كل راه وشهرسازي لارستان: علي منصوري مدير جديد ساخت و توسعه راههاي اداره كل در جريان بازديد از محورهاي مواصلاتي حوزه استحفاظي اين اداره كل گفت: مساحت حوزه استحفاظي اين اداره كل بيش از ۲۶ هزار و۹۶۴ كيلومتر و طول راه هاي همسنگ ۶ هزار ۶۳۵ كيلومتر است وي افزود:. از ابتدا تا انتهاي حوزه استحفاظي اين اداره كل حدود ۶۰۰ كيلومتر مي باشد و از نظر وسعت از ۱۴ استان كشور پهناورتر است كه اين اعداد و ارقام باعث شده كه همه پرسنل اين اداره كل در جهت ارتقا و بهبود شرايط راه هاي مواصلاتي حوزه استحفاظي تلاش مضاعف كنند.

وي اضافه كرد: در جهت سهولت در رفت و آمد و ايمني بيشتر محورها روكش آسفالت در اكثر محورها شروع شده است.

منصوري ادامه داد: در حال حاضر در محور علامرودشت به سمت خنج به طول ۱۰ كيلومتر از مسير در حال روكش است همچنين در كمربندي غربي شهر لار حدود ۲ كيلومتر باقيمانده از مسير نيز روكش آسفالت انجام شده است.

وي گفت: در محور لار- كورده كه يكي از محورهاي ترانزيت و پر ترافيك حوزه استحفاظي است نيز حدود ۱۰ كيلومتر از مسير روكش آسفالت انجام شده و در گردنه نارنجي لار نيز حدود ۳ كيلومتر آسفالت صورت پذيرفت.

مدير ساخت و توسعه راهها عنوان داشت: اميدواريم با برنامه ريزي دقيق و منسجم بتوانيم ديگر محورهاي حوزه استحفاظي اين اداره كل را روكش آسفالت كنيم.

IMAG0578


1 نظر

  1. ماشالله گفت:

    0

    0

    جلو چشم کار کنید که مردم از شما تعریف وتمجید کنند.بابا چقدر فیلم.خسته شدیم

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان