میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در21 آوریل 2015 ساعت 8:37 ب.ظ سرویس:برگزیده ها 4 دیدگاه 3,643 بازدید

جشنواره تئاتر دانش آموزی با معرفي گروه هاي برتر پايان يافت

جشنواره تئاتر دانش آموزی با معرفي گروه هاي برتر پايان يافت

جشنواره تئاتر دانش آموزی مقطع دبستان با حضور ۱۳ گروه نمایشی از دبستانهای لار و حومه برگزار شد و این گروهها جهت راهیابی به مرحله استانی طی دو روز یا یکدیگر به رقابت پرداختند.

به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش وپرورش لارستان با تلاش کارشناسی فرهنگی هنری این مدیریت این جشنواره در سالن نمایش استاد جمالی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار گردید و نُه گروه نمایشی دختران از دبستانهای شهدای فرهنگی، مکتب الزهرا، صدیقه کبری، شادروان رجایی، هاشمی زاده، کامیابی خور، فاطمیه لطیفی و چهار گروه نمایشی پسران از دبستانهای حدادنژاد، عارف۱لطیفی، شاهد بنی زمان و میثم تمار به روی صحنه رفتند.

DSC_0933

گفتنی است جشنواره تئاتر متوسطه های اول و دوم نیز در بهمن ماه ۹۳ برگزار گردید و گروه تئاتر عروسکی هنرستان فاطمه الزهرا(س)-متوسطه های اول و دوم فرزانگان مقام اول، متوسطه اول شاهد دختران مقام دوم  و متوسطه اول صدیقه طاهره دهکویه مقام سوم را تصاحب نمودند.
درحاشیه این مراسم فیاض پور مدیر آموزش وپرورش لارستان از همکاری صمیمانه و همیشگی رفعت حقیقی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لارستان و همکارانش در اجرای برنامه های فرهنگی هنری آموزش وپرورش تشکر وقدردانی نمود.

IMG-20150421-WA0038 DSC_0932 20150420_110729 20150420_093029 20150420_081246


4 نظر

 1. ... گفت:

  0

  0

  عکس بچه هاى راهنمايي و دبيرستان چرا نيست؟

 2. 0

  0

  همیشه تو سالن شهید زرگری برگزار میشد یادش بخیر
  ستی سالن شهیدزرگری هست یا خرابش کردند؟!!؟

  • آشنا گفت:

   0

   0

   درود

   جناب نیرومند ، برای من بسیار جالب می نماید که همیشه و همچنان مصر هستید وانمود کنید که جشنواره دانش آموزی برای شما یک امر بسیار نوستالژیک است.
   خوب یادم هست دو سال قبل هم عینا همین جمله را فرمودید.

   لازم است یادآور شوم برای شخصی که اهل لار باشد، سالن شهید زرگری به دلایل متعدد، نوستالژیک است ، اما همه ی ما به این امر واقفیم که برای اجرای گروه های تیاتری مناسب نیستند. کما اینکه تا کنون گروه های تیاتری حرفه ای نیز اجرایی در این سالن نداشته اند. و شاید برخی تمرین ها در این مکان انجام می شده است.و این شاید یک حرکت رو به جلو باشد.

   اگر پیام مرا رویت نمودید لطفا نمونه ای از فعالیت های تیاتری اخیر خود را بفرمایید.
   پیشاپیش سپاسگزارم

 3. ناشناس گفت:

  0

  0

  خسته نباشید

ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان