میزان رضایت مندی شما از عملکرد شورای چهارم شهر لار چقدر است؟

نتایج

Loading ... Loading ...

انتشار در19 دسامبر 2014 ساعت 1:16 ق.ظ سرویس:برگزیده ها, فرهنگ و هنر بدون دیدگاه 3,869 بازدید

جشنواره عكس دانش آموزي «اوز» نقد و بررسي شد

جشنواره عكس دانش آموزي «اوز» نقد و بررسي شد

روابط عمومي انجمن عكاسي اوز: جلسه نقد و بررسی آثار راه یافته به نمایشگاه و عکسهای برتر اولین جشنواره عکس دانش آموزی انجمن عکاسی اوز که با حمایت مالی عکاسی مولن روژ (لطافت) اوز برگزار شده بود سه شنبه شب  ۲۹ آذرماه امسال در محل خانه فرهنگ اوز برگزار گردید.

evaz-25-9-93

در این جلسه که با حضور عکاسان شرکت کننده، اعضای انجمن عکاسی اوز و داوران جشنواره (بهزاد کرامتی، طاها قاضی زاده و مرجان خرم) و دبیر جشنواره برگزار شد؛ ضمن نمایش کل آثار ارسال شده به دبیرخانه ۲۰ عکس راه یافته به نمایشگاه مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

به گفته امين بحراني دبیر جشنواره، هدف از برگزاری این جشنواره استعداد یابی در سطح تمامی مدارس منطقه اوز بوده که در این راه  اداره آموزش و پرورش اوز نهایت همکاری را به انجمن عکاسی اوز داشته است و مقرر گردیده که نمایشگاه نیز در هفته وحدت (دی ماه امسال ) برگزار گردد.

شایان ذکر است در این جشنواره که در آذرماه امسال برگزار گردید ۱۳۰ اثر به دبیرخانه جشنواره رسید که از این میان ۲۰ عکس به نمایشگاه راه یافته و ۵ اثر بدون اولویت مقام چهارم تا هشتم (یلدا سلیمانی و الهه رضایی هر دو از فیشور و محمد تیرنگ، فاطمه خوشرو و فاطمه پارسا) و ۳ عکس بدون اولویت مقام اول تا سوم (صفا صالح پور، مهدیس مبصر و پردیس مبصر)  را بدست آوردند.

2-evaz-25-9-93


ارسال نظر

طراحی و توسعه توسط رضوان